Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Ambasada RP w Rydze zaprasza do wzięcia udziału w największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora motoryzacyjnego – „Auto 2020” - 25-27.09.2020 r.

czwartek, Sierpień 20, 2020

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne „Auto 2020”, największe wydarzenie branży motoryzacyjnej w krajach bałtyckich, zapraszają wszystkich fanów branży z całej Europy i krajów skandynawskich na 25. edycję Targów, które odbędą się w Kipsala International Exhibition Centre w Rydze, Łotwa.

 

Ambasada RP w Rydze będzie miała do dysponozycji stoisko wraz z wyposażeniem podczas targów, które będzie udostępnione nieodpłatnie 3 firmom z Polski. Zapraszamy zainteresowane firmy do składania aplikacji i udziału.

Jednocześnie informujemy, iż na tą chwilę osoby przyjeżdżające z Polski na Łotwę obowiązuje obowiązkowa 14-dniowa izolacja w związku ze wskaźnikiem zachorowalności w Polsce. Wskaźnik jest aktualizowany w każdy piątek. Organizatorzy targów wyszli jednak naprzeciw swoim wystawcom i zaaranżowali możliwość przyjazdu na Łotwę bez wymogu odbycia kwarantanny. W załącznikach poniżej przesyłamy informacje.

 

bt_1_bez_samaksas_eng.docx

arvalst_pasizolac_eng.docx

anketa_eng.docx

pamjatkta_dla_vjezda_ru.docx

 

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie Państwo na stroniehttp://www.bt1.lv/auto/eng/