Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG zaprasza na misje gospodarcze online

wtorek, Czerwiec 2, 2020

Misje gospodarcze online to szansa na biznes w dowolnym zakątku świata bez wychodzenia z domu. Nie czekaj! Poszukiwanie zagranicznego partnera zacznij już teraz!

Krajowa Izba Gospodarcza jako największa niezależna instytucja biznesowa w Polsce wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców proponując znalezienie biznesowego partnera za granicą w czasie pandemii.

W tym celu oferowane są narzędzia do nawiązywania kontaktów biznesowych przez Internet – misje gospodarcze online (szczegółowe informacje o usłudze w poniższym załączniku).

Doświadczenie KIG i zaufanie kręgów biznesowych z Polski i całego świata pozwala obecnie kontynuować zadania jakich z sukcesami od lat organizując przez ten czas setki spotkań B2B, misji gospodarczych, targów branżowych i seminariów biznesowych.

Zbudowano wiele pozytywnych relacji, o czym świadczy chociażby podpisanie przez KIG ponad 200 umów międzynarodowych o współpracy z instytucjami otoczenia biznesu. Stanowi to gwarancję dobrania odpowiednich partnerów biznesowych.

KIG ma przed sobą nowe wyzwania i nową rzeczywistość, ale i równie silną motywację aby się w niej odnaleźć w czym i Państwu pragną pomóc. Nie bez powodu mówi się, że „Dbamy o przedsiębiorczość”. Wierzymy, że obecne utrudnienia wkrótce przeminą i gospodarka przeżyje odbicie dlatego już dziś warto włączyć się do rywalizacji o nowe rynki, produkty czy klientów.

Zakres geograficzny usługi misji gospodarczych online uzależniamy i dostosowujemy do Państwa potrzeb. W pierwszej kolejności proponujemy następujące rynki: Arabia Saudyjska, Białoruś, Estonia, Irak, Słowacja, Turcja, Węgry, Stany Zjednoczone.

Zapraszamy do zapoznania się z załączoną  ofertą i w przypadku Państwa zainteresowania usługą Misji Online, prosimy o  wypełnienie zamieszczonego formularza:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

MISJE ONLINE