Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

DOFINANSOWANIE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Z FUNDUSZY UE

czwartek, Wrzesień 10, 2020

WAŻNA INFORMACJA DLA PODMIOTÓW, KTÓRE PLANUJĄ UBIEGAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ Z FUNDUSZY EUROPEJSKICH UE  (aktualizacja harmonogramu naborów wniosków dla regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego 2014 – 2020 (wrzesień 2020 r.)


W związku z dużym zapotrzebowaniem na wsparcie w formie dotacji bezzwrotnej na rozpoczęcie działalności gospodarczej w województwie lubelskim, a także z uwagi na sytuację społeczno-gospodarczą związaną z wystąpieniem pandemii COVID-19 - m.in. wzrost bezrobocia, zmniejszenie liczby ofert pracy i dostępnych miejsc pracy w regionie, został zaktualizowany harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 na 2018 rok, zatwierdzony przez Zarząd Województwa Lubelskiego w dniu 8 września br.

W harmonogramie dodano nabór w 2020 r. w ramach Działania 9.3 Rozwój przedsiębiorczości, termin ogłoszenia zaplanowano na grudzień br. a termin naboru wniosków - styczeń 2021 r. Szczegółowe informację pod poniższym linkiem: https://rpo.lubelskie.pl/site/assets/files/9195/harmonogram_naborow_wnioskow_na_2020_r__aktualizacja_wrzesien.pdf