Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Forum Gospodarcze Polska - Iran

środa, Styczeń 18, 2017

 

Uprzejmie informujemy, że w dniach 23 - 25 stycznia br. w Województwie Lubelskim odbędzie się misja gospodarcza z Prowincji Chuzestan, jednej z najważniejszych pod względem gospodarczym prowincji Islamskiej Republiki Iranu. W skład irańskiej delegacji wchodzą najwyżsi przedstawiciele władzy samorządowej na czele z Gubernatorem Prowincji Chuzestan, a także osoby zarządzające najważniejszymi organizacjami odpowiedzialnymi za rozwój gospodarczy regionu, m.in. reprezentanci Wolnej Strefy Ekonomicznej Arvand, Specjalnej Strefy Ekonomicznej Przemysłu Petrochemicznego Mahshahr, Izby Handlu, Przemysłu,  Górnictwa  i Rolnictwa Ahva , a także podmiotów z branży energetyki oraz rolnictwa.

Głównym punktem wizyty irańskiej delegacji w Województwie Lubelskim będzie Forum Gospodarcze Polska - Iran, które odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w dn. 24 stycznia br. Seminarium poświęcone będzie możliwościom nawiązania współpracy w zakresie wzajemnych inwestycji, rozwoju wymiany handlowej pomiędzy podmiotami polskimi i irańskimi,  a  także  szansą realizacji przez polskie firmy kontraktów w Iranie w kontekście zniesienia w 2016 r. sankcji gospodarczych nałożonych na ten  kraj. Uczestnikami  wydarzenia  będą eksperci z dziedziny handlu zagranicznego ,znawcy rynku irańskiego, a także bezpośredni praktycy prowadzenia biznesu z firmami z Iranu. Będzie  to  także doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z najważniejszymi organizacjami gospodarczymi z Prowincji Chuzestan, m.in. w ramach rozmów B2G.

        Serdecznie zapraszamy do udziału.

Aby wziąć udział w rozmowach B2B z zagranicznymi przedsiębiorcami, uprzejmie prosimy o przesłanie wypełnionego zgłoszenia, wraz z krótkim opisem firmy na adres: przedsiebiorcy@lubelskie.pl 

        Osobami do kontaktu w niniejszym wydarzeniu są: 

        p. Aleksander Czechowski aleksander.czechowski@lubelskie.pl, tel. 81 537 16 21  

        p. Krzysztof Buczyński      krzysztof.buczyński@lubelskie.pl, tel. 81 441 67 96

        Seminarium będzie doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów, co w przyszłości przyczyni się do zwiększenia poziomu wymiany handlowej między Polską a Iranem.

        Warto podkreślić, że Iran jest jednym z pięciu priorytetowych dla Polski kierunków eksportu.