Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Fruit Logistica Berlin

środa, Styczeń 22, 2020

 

Województwo Lubelskie serdecznie zaprasza do zatrzymania się przy Polskim Narodowym Stoisku organizowanym podczas imprezy sektora spożywczo-rolniczego Fruit Logistica 2020.

fruit_logistica_2020.jpg

Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 luty 2020 r. w Berlinie. Więcej informacji nt. wystawy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. 

Dlaczego warto wziąć udział?

Targi Fruit Logistica to najważniejsza impreza promocyjno-handlowa dla branży owocowo-warzywnej, skupiająca producentów i handlowców oraz związki i stowarzyszenia branżowe z całego świata. 

Ważnym elementem Fruit Logistica Berlin jest rynek usług z rozwiązaniami IT dla logistyki, usług zarządzania transportem oraz marketing know-how. Podczas targów będzie możliwość spotkania się z zespołem Biznes Lubelskie. Zapraszamy na nasze stoisko promujące Województwo Lubelskie.

Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców do skorzystania z możliwości promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym podczas Fruit Logistica 2020 w Berlinie.

Udział w targach „Fruit Logistica”

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni targowo-wystawienniczej wyposażonej w niezbędne elementy takie jak lada, uchwyty na katalogi, stół i krzesła. Dojazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 31 stycznia br. na adres: marceli.poterucha@lubelskie.pl  wraz z krótką informacją o profilu Państwa działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń.

 

Jesteś zainteresowany? Szczegółowych informacji udziela:

Marceli Poterucha

e-mail: marceli.poterucha@lubelskie.pl

tel: 81 47 81 320