Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

II Wschodnie Forum Biznesu

poniedziałek, Czerwiec 6, 2016

Lubelska Fundacja Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej oraz Dom Polski Wschodniej w Brukseli zapraszają do udziału w II Wschodnim Forum Biznesu, które odbędzie się w dniach 22-23.06.2016 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Głównym celem wydarzenia jest wsparcie procesu sieciowania podmiotów rynkowych, mające na celu realizację wspólnych pomysłów i projektów biznesowych, wpływających na rozwój gospodarek regionalnych województw Polski Wschodniej.

W II Wschodnim Forum Biznesu, podobnie jak w poprzedniej edycji, uczestnikami będą przedstawiciele samorządów regionalnych i lokalnych z terenu Polski Wschodniej, ministerstw związanych z rozwojem gospodarczym, członkowie izb przemysłowo-handlowych, ambasadorowie, konsulowie, ekonomiści ds. rynków międzynarodowych oraz przedsiębiorcy z Polski, Ukrainy, Białorusi, Uzbekistanu, Kazachstanu, Mołdawii, Chin, Indii, Włoch, Francji, ZEA, Arabii Saudyjskiej, Afryki, w tym Angoli.

Tematem wystąpień i dyskusji będą m.in. możliwości rozwoju i inwestycji regionu Lubelskiego oraz całego makroregionu Polski Wschodniej.

Kluczowym  elementem programu będą indywidualne branżowe spotkania uczestników w formule „business2business” oraz „business2administration”. Uzupełnieniem części praktycznej będą dyskusje nt. dobrych praktyk oraz wizyty studyjne w firmach. Wydarzenie to szereg możliwości rozwoju biznesu w tej części Europy i świata oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów międzynarodowych

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego.

Zapraszamy do rejestracji na stronie.