Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Izba Handlowa Polsko - Portugalska zaprasza na wirtualną misję gospodarczą

piątek, Lipiec 3, 2020

Ze względu na obecną sytuację Polsko-Portugalska Izba Handlowa pragnie zaoferować możliwość wzięcia udziału w Wirtualnej Misji Handlowej, która jest idealnym rozwiązaniem dla obecnej sytuacji, gdy nie ma możliwości bezpośrednich spotkań B2B.


Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza posiada aktualną wiedzę rynkową, jest dobrze powiązana w kręgach biznesowych z różnych sektorów i ma silne partnerstwa z wieloma instytucjami i organizacjami z Polski i Portugalii. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu biznesowych misji handlowych i gwarantują skrojony na miarę program spotkań B2B online.


Wirtualna misja handlowa będzie silnie koncentrować się na indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zgodnie z życzeniami każdej firmy. Przed misją zostanie przedstawiona lista potencjalnych spotkań, na podstawie których będziesz mógł zdefiniować firmy, które są Twoim priorytetem na spotkaniu. Ponadto zapewnione będą niezbędne informacje o danym rynku (system i procedury podatkowe), kluczowych graczach, konkurencji i profilu konsumentów. Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza gwarantuje harmonogram od 6 do 7 wirtualnych predefiniowanych spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi i klientami z rynku polskiego, portugalskiego i czeskiego. Po misji zapewnione będzie wsparcie Twojej firmie w dalszych działaniach. Wierzymy, że Wirtualna Misja Handlowa pomoże ci zdobyć nowe kontakty biznesowe w tak trudnych czasach gospodarczych.
 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wirtualnej misji handlowej, skontaktuj się z:
 

Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny PPCC - wb@ppcc.pl, tel .: 696 760 925

 

vm1.png