Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Konkursy dla samorządów

wtorek, Marzec 8, 2016

Chcielibyśmy poinformować o dwóch konkursach dla samorządów:

1. V edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne organizowany przez Grupę PTWP, organizatora Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach, oraz Portalsamorzadowy.pl. Konkurs ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Zachęcamy do zgłaszania inwestycji z Państwa miasta/gminy/powiatu, które zasługują na nagrodę. Oceny wraz z redakcją dokona Rada Konsultacyjna, w której zasiądą doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy. Gala podsumowująca konkurs odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego (18-20 maja 2016 roku).

Kandydatury wraz z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem można zgłaszać do 15.03.2016 r. na adres e-mailowy topinwestycje@portalsamorzadowy.pl z dopiskiem w tytule maila "Konkurs, Samorządy". Dokumentację do konkursu można też przesłać listownie na adres redakcji:
Grupa PTWP, Portalsamorzadowy.pl
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice   /z dopiskiem "Konkurs, Samorządy"/

Więcej informacji o konkursie, regulamin oraz kryteria nagradzania dostępne pod linkiem.    
2. Konkurs z lubelskiego RPO – na przygotowanie lub aktualizację programów rewitalizacji dla gmin miejskich i miejsko-wiejskich. Nabór trwa do 4 kwietnia, szczegóły na stronie.

Zachęcamy do aktywności!