Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w seminarium biznesowym online z cyklu: Zróbmy razem biznes, „Pakistan – Polska – możliwości współpracy gospodarczej z rynkiem pakistańskim”

środa, Wrzesień 16, 2020

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Pakistanu w Polsce zapraszają do udziału w seminarium biznesowym online z cyklu: Zróbmy razem biznes, „Pakistan – Polska – możliwości współpracy gospodarczej z rynkiem pakistańskim”, które odbędzie się w dniu 22. września 2020 (wtorek), w godz. 10.30-12.30.


Rejestracja on line - https://formularze.kig.pl/pl/zrobmy-razem-biznes-pakistan-polska-mozliwosci-wspolpracy-z-rynkiem-pakistanskim/


Spotkanie jest organizowane w ramach programu KIG Zróbmy razem biznes , który ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami pakistańskimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach biznesowych w Pakistanie.
W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie misji handlowych online oraz indywidualnych internetowych spotkań bezpośrednich organizowanych w formule business to business.
W spotkaniu m.in. weźmie udział amb Piotr Opaliński, który zaprezentuje aktualną informację o istotnych z punktu widzenia polskich przedsiębiorców uwarunkowaniach na rynku pakistańskim a uczestniczący przedstawiciele polskich firm będą mogli przedstawić własne uwagi i sugestie dotyczące współpracy biznesowej oraz oczekiwania co do ich wsparcia ze strony Ambasady RP w Islamabadzie jak również Krajowej Izby Gospodarczej.
W spotkaniu również wezmą również udział: Muhammad Zahid Bahtii, Radca handlowy Ambasady Pakistanu w Polsce , który przedstawi stan gospodarki oraz możliwości zacieśnienia współpracy pomiędzy firmami z obu krajów - widziane z perspektywy pakistańskiej a także eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy od lat mają kontakty handlowe z Pakistanem .


Spotkanie będzie prowadzone w j angielskim .


Zapraszamy informacji telefonicznie lub drogą mailową udziela:
Katarzyna Kaniewska Biuro Współpracy z Zagranicą e-mail: kkaniewska@kig.pl
Tel. 22 630 97 07 kom: 609 661 583