Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

[LIVE BLOG] Lubelskie w Nevadzie

piątek, Lipiec 13, 2018

Co robi Lubelskie w Nevadzie?

Przeciera szlaki dla start-upów z regionu, spotyka się z administracją stanową, bierze udział w spotkaniach B2B i B2G oraz kontynuuje współpracę w obszarze wspierania rozwoju lubelskich firm i instytucji.

 

Artykuł aktualizowany na bieżąco ⤵

 

nlab acceleration bridge lubelskie nevada misja gospodarcza


13 lipca 2018 r.

My już wróciliśmy, ale w Nevadzie zostało pozytywne wrażenie po naszym pobycie. Nie mogliśmy się tym nie podzielić z Wami!

 

 

 

 

 


12 lipca 2018 r.

Ostatni dzień naszej wizyty poświęciliśmy jeszcze na wizytę u Burmistrza Las Vegas. Towarzyszył nam oczywiście niezastąpiony John Petkus, Konsul Honorowy RP w Las Vegas. Wracamy gotowi do dalszego działania, z głowami pełnymi pomysłów i przede wszystkim z kilkoma sukcesami na koncie, ale o tym napiszemy następnym razem. Do zobaczenia!

 

 

 


11 lipca 2018 r.

O wizycie nie omieszkał wspomnieć na swoim Twitterze również sam Gubernator Stanu Nevada - Brian Sandoval.

 

 

Pojawiły się także pierwsze głosy zadowolenia lubelskich start-upowców.

 

 

 

I nie tylko start-upowców ;)

 

 

Mamy za sobą ponadto spotkanie z Dziekanem Szkoły Biznesu Uniwersytetu Nevady w Reno (UNR College of Business) Gregiem Mosierem, Dyrektorem Centrum Rozwoju Małej Przedsiębiorczości Nevady Samem Malesem oraz przedstawicielami wydziałów uczelni.

 

 

 


10 lipca 2018 r.

Pierwsze spotkania za nami! W niedzielę gościliśmy u Konsula Generalnego RP w Los Angeles Jarosława Łasińskiego, a dzień później rozpoczęliśmy serię intensywnych i owocnych spotkań B2G. W Reno w inNEVation Center dyskutowalismy o wspólnym programie akceleracyjnym dla start-upów, chwilę później spotkaliśmy się w Carson City z Gubernatorem Stanu Nevada - Brianem Sandovalem, by na zakończenie dnia poprowadzić seminarium networkingowe w AdamsHub, gdzie m.in. omówiliśmy relacje Nevada-Lubelskie.

 

 

 

 

 


9 lipca 2018 r.

Niektórzy nie mogą się już doczekać spotkania z nami!

 

 

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Las Vegas wspomina Biznes Lubelskie na Twitterze. Rzeczywiście zapowiada się intensywny tydzień!

 


7 lipca 2018 r.

Spakowani i gotowi do wylotu! 

 

 

Galeria: