Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Misja gospodarcza i udział w Międzynarodowym Forum Handlu Detalicznego w Ałmaty

wtorek, Kwiecień 5, 2016

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. i Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa pod auspicjami Ministerstwa Rozwoju i we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Ałmaty zapraszają do udziału w misji gospodarczej na III. Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego (III. International Retail Business Summit). Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2016 r. w Ałmaty w Kazachstanie. Delegacji przewodniczyć będzie Witold Słowik Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju.

III.Międzynarodowe Forum Handlu Detalicznego jest jednym z największych wydarzeń w regionie i okazją dla polskich firm do wejścia na rynek kazachstański lub do wprowadzenia swoich towarów do dystrybucji detalicznej w Kazachstanie.

W ramach misji zorganizowany zostanie „Polsko-Kazachstański okrągły stół biznesowy”, z udziałem przedstawicieli rządu Kazachstanu, instytucji odpowiedzialnych za kwestie podatkowe, celne i certyfikację, a także przedstawicieli największych sieci detalicznych w Kazachstanie. Odbędą się tez indywidualne spotkania b2b dla polskich przedsiębiorców - zarówno producentów, jak i dystrybutorów - z takich branż jak: spożywcza i przetwórstwa spożywczego, chemia gospodarcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, tekstylna, wyposażenie sklepów, obuwnicza, budowlana, logistyczna, wyposażenie samochodów, produkty sportowe, gry, zabawki, itp. Wszystkie spotkania prowadzone będą w j. rosyjskim i j. angielskim.

Organizatorzy planują także przygotowanie stoiska narodowego dla uczestników misji.

Koszty przelotu oraz zakwaterowania firmy ponoszą we własnym zakresie. Koszty udziału w Forum i na stoisku narodowym uzależnione są od ilości firm biorących udział w misji i zostaną przekazane po zamknięciu aplikacji. Koszty udziału w Forum obejmują: wynajem powierzchni wystawienniczej, status „Partnera”, organizację spotkań b2b, zamieszczenie informacji o firmach w katalogu Forum oraz na stronie internetowej Forum, wejściówki na Forum. Organizatorzy pokrywają koszty tłumaczy, transportu lokalnego i przygotowania katalogu uczestników misji.

 

Przy rejestracji obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje:

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Agnieszka Schütte
E-mail: agnieszka.schutte@paiz.gov.pl

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa

Piotr Guzowski
E-mail: prezes@pkihp.pl , pkihp@pkihp.pl