Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Misja gospodarcza na targi branży górniczej IME w Kalkucie

środa, Styczeń 27, 2016

PAIiIZ wraz z WPHI Ambasady RP w New Delhi organizaują misję gospodarczą do Indii z udziałem w targach International Mining, Exploration, Mineral Processing Technology, Metals & Machinery Exhibition 2016” w Kalkucie w dniach 24-27 lutego 2016 r. 

Targi IME to jedno z największych wydarzeń w branży maszyn i technologii górniczych na świecie. Tematyka targów obejmuje m.in. następujące zagadnienia: geologia, górnictwo odkrywkowe, górnictwo podziemne, obróbka minerałów, eksploracja, rafinacja, ochrona środowiska, kopanie tuneli, inżynieria i planowanie, bezpieczeństwo zdrowia w górnictwie, hałdy, kopalnictwo, recycling, obróbka metalurgiczna, transport i logistyka w górnictwie.

Polskie firmy będą miały szansę prezentacji i promocji na specjalnie przygotowanym dla nich Polskim Stoisku Narodowym. W 2014 roku Polska miała status kraju partnerskiego, a ekspozycja firm polskich została wyróżniona w konkursie na najlepsze stoisko targów zajmując pierwsze miejsce.
Podczas tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się ponad 300 wystawców i ponad 10 000 odwiedzających targi specjalistów z branży. Tegoroczne targi odbywają się równocześnie z VI edycją „Asian Mining Congress”, który odbędzie się w dniach 24-26 lutego 2016 r. Organizatorem Wystawy i Kongresu jest „The Mining, Geological & Metallurgical Institute of India” oraz TAFCON PROJECTS (INDIA) PVT.LTD. Informacje nt. targów znajdą Państwo na stronie organizatorów:

www.internationalminingexhibition.com

Wydarzeniom towarzyszyć będą także dedykowane spotkania b2b dla polskich przedsiębiorców, będące doskonałą szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz poznanie najnowszych trendów, technologii, produktów oraz inicjatyw.

Polskich przedsiębiorców zainteresowanych bezpośrednim udziałem w wydarzeniu (udziałem w targach oraz w spotkaniach b2b) prosimy o wypełnienie ankiety i przesłanie jej na adres e-mail: mbrzezinski@paiz.gov.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 stycznia 2016 r.
Koszty przelotu oraz zakwaterowania firmy ponoszą we własnym zakresie.

Istnieje również możliwość zaprezentowania na Polskim Stoisku Narodowym materiałów informacyjnych nt. oferty eksportowej dla firm, które nie zdecydują się na wyjazd.

Szczegółowe informacje:
Michał Brzeziński 
E-mail:mbrzezinski@paiz.gov.pl
tel.606 431 711

Deklaracja udziału w targach - 6-th IME Kalkuta ASCH

Application form - 6-th IME Kalkuta ASCH