Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Misja przyjazdowa z Nevady

czwartek, Marzec 17, 2016

Województwo Lubelskie, jako region partnerski stanu Nevada (USA), koordynuje przyjazd grupy amerykańskich przedsiębiorców w ramach misji gospodarczej do Polski, w tym na Lubelszczyznę, która odbędzie się w dniach 14-21 kwietnia br.

Wydarzenie jest kontynuacją działań podjętych przez Zespół Biznes Lubelskie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w celu otwarcia firm z naszego regionu na rynek USA. Stan Nevada nazywany jest amerykańskim rajem podatkowym - jest jednym z kilku obszarów USA bez stanowego podatku od dochodów osobistych (PIT) oraz od przedsiębiorstw (CIT), więc warto nawiązać tam stosunki handlowe.

W załączniku przesyłamy krótką historię naszej współpracy ze stanem Nevada oraz listę firm ze strony amerykańskiej, wraz z ich opisem oraz oczekiwaniami. Szczegółowy program z podaniem konkretnej daty i miejsca spotkań prześlemy Państwu w późniejszym terminie, jednak już dzisiaj poszukujemy partnerów ze strony polskiej, którzy są zainteresowani spotkaniami B2B w Lublinie.

 

Chętne firmy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: barbara.sokolnicka@lubelskie.pl  do dnia 24 marca (czwartek) br. do godz. 16:00.

W zgłoszeniu prosimy również o wskazanie, z którymi z firm amerykańskich chcą Państwo się spotkać podczas misji.

 

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy również kierować pod wskazany adres lub telefonicznie: 81 537 16 15.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik

Profile firm