Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Oferty współpracy dla lubelskich firm

czwartek, Styczeń 5, 2017

 

Co ma wspólnego producent opakowań, producent owoców, stolarz, zakład hutniczy, czy też producent mebli?

 

Każdy z nich może na naszym portalu znaleźć okazję na nawiązanie konkretnych relacji biznesowych, które mogą zaowocować atrakcyjnymi kontraktami.

 

Codziennie do zespołu Biznes Lubelskie spływają oferty i zapytania od potencjalnych partnerów biznesowych, które trafiają do instytucji otoczenia biznesu z kraju i za granicy. Oferty takie spływają do nas z całego świata. Na naszej stronie możecie Państwo odnaleźć oferty  Niemiec, Ukrainy, Francji, Belgii, ale również z państw o wiele odleglejszych, Angola, USA, Kanada, Chiny Japonia itp.

 

W jaki sposób odnaleźć interesującą mnie ofertę?

Sposób wyszukiwania oferty uprościliśmy do minimum. Wystarczy skorzystać z filtra, za pomocą którego szybko wybierzemy interesującą nas branżę, wyszukać pasującą i ciekawą ofertę i kliknąć „aplikuj”. Uzupełniając przygotowaną formatkę e-mail trafi do naszego zespołu, który błyskawicznie prześle zainteresowanie instytucji docelowej

 

 

Nowe możliwości każdego dnia

Zachęcamy do systematycznego śledzenia naszej bazy, ponieważ nowe oferty pojawiają się każdego dnia, a w biznesie jedna z kluczowych zasad brzmi:

 

Czas to pieniądz

 

Zapraszamy do zakładki <<OFERTY WSPÓŁPRACY>>