Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" rozstrzygnięty!

wtorek, Lipiec 11, 2017

 

W dniu 04 lipca 2017r. w Warszawie w Pałacu Belweder odbyła się uroczystość finałowa podsumowująca XVII edycję konkursu „Sposób na sukces”.

Rada Programowa wybrała laureatów i wyróżnionych w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu, były to najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach wiejskich. 

Wyłoniono czternaście przedsięwzięć w czterech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej, zespołowej, inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych i dodatkowo przyznano dwa wyróżnienia.

Wśród laureatów znalazło się gospodarstwo ekologiczne z Gminy Krasnystaw Państwa Doroty i Jerzego Moń z Krupego, które zajmuje się produkcją wysokiej jakości serów podpuszczkowych i długo dojrzewających.

 


Ser z Ziołami uzyskał wpis na listę produktów tradycyjnych, gospodarstwo posiada certyfikat zgodności PL-EKO-07-04210.

 

 

Właściciele gospodarstwa ekologicznego stawiają konsekwentnie na rozwój swojej pasji i miłości do robienia serów, ich zapał przełożyli na pomysły na biznes. Z połączenia zamiłowania i pasji do ekologii wykuł się ich sposób na sukces.
Priorytetem jest realizacja postawionych sobie celów związanych z zapewnieniem ekologicznych dobrej jakości produktów.

 

 

Uroczystą XVII galę finałową objął swoim patronatem honorowym Prezydenta RP przy współudziale Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Galę poprowadził Pan Bogdan Sawicki dziennikarz programu rolniczego Tydzień.
List gratulacyjny od Prezydenta RP wręczyła Pani Barbara Fedyszak- Radziejowska – doradca Prezydenta RP zaś nagrody laureatom wręczał Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pan Jacek Bogucki oraz Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Pan Jacek Węsierski.
 

Serdecznie gratulujemy!

 

Żródło: Urząd Gminy Krasnystaw