Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Program rabatowo -lojalnościowy dla mieszkańców Opola Lubelskiego

czwartek, luty 15, 2018

Wystartował program rabatowo – lojalnościowy Gminy Opole Lubelskie „Mieszkam tu i kupuję”

 

Od 12 lutego mieszkańcy Gminy Opole Lubelskie mogą składać wnioski o wydanie karty rabatowo – lojalnościowej programu „Mieszkam tu i kupuję”. Na ten moment do programu przystąpiło już 32 przedsiębiorców oferujących mieszkańcom różnego rodzaju promocje dostępne po okazaniu karty. 

 

 

Dariusz Wróbel  Burmistrz  Opola Lubelskiego

„Konstruując program podpatrywaliśmy inne miasta w których podobne rozwiązania już funkcjonują. Przedsiębiorcom prezentowaliśmy na przykład zasady działania podobnego programu w Świdniku, podczas poprzedniej edycji uroczystości Opolski Topór. Cel programu jest oczywisty, chodzi o rozbudzenie w mieszkańcach nawyku kupowania u lokalnych przedsiębiorców” – mówi Burmistrz Dariusz Wróbel.
Program lojalnościowy nie jest nowym pomysłem. Karty takie posiadają już mieszkańcy Chorzowa, Świdnika, Sopotu, Szydłowca czy Warszawy. Z doświadczenia tych, którzy już takie karty wprowadzili wynika, że na danej inicjatywie skorzystali zarówno posiadacze kart, partnerzy programu jak i struktury lokalne.

 

„W Opolu Lubelskim pierwsze głosy o potrzebie wprowadzenia takiego programu pojawiły się na organizowanych przez nas spotkaniach konsultacyjnych prowadzonych w ramach procesu przygotowującego nas do rewitalizacji centrum. I taki też jest jeden z kolejnych celów programu - ożywienie gospodarcze centrum” tłumaczy Gabriela Teresińska – Pruchniak, Z-ca Burmistrza Opola Lub.

W ramach programu każdy mieszkaniec gminy będzie mógł otrzymać bezpłatną kartę rabatową, która umożliwia korzystanie z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez punkty partnerskie, które weszły do programu i tym samym akceptują karty mieszkańca. Szczegóły rabatów, ofert specjalnych i innych korzyści ustala indywidualnie dany punkt partnerski. Partnerem programu „Mieszkam tu i kupuję” może zostać każdy podmiot gospodarczy funkcjonujący na terenie Gminy Opole Lubelskie, którego przedstawiciel wypełni tzw. Zgłoszenie Punktu Partnerskiego. Dołączyć można w każdym momencie.
Udział w programie, zarówno przedsiębiorców jak i dla mieszkańców jest bezpłatny. Gmina finansuje wydruk plastikowych kart oraz naklejek z logo programu którymi oznaczone będą sklepy biorące udział w programie.

Informacje na temat programu oraz karty rabatowej programu „MIESZKAM TU I KUPUJĘ” można uzyskać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Opolu Lubelskim oraz w Centrum Obsługi Inwestora (ul. Strażacka 8) a także pod numerami telefonów

81 827 72 33, 81 827 72 34 i 81 475 51 11.

W tych miejscach można także składać wnioski o wydanie kart. Stosowne wnioski są już dostępne na stronie internetowej urzędu www.opolelubelskie.pl, podobnie jak lista sklepów biorących udział w programie wraz z rodzajami promocji.
Wciąż gorąco zachęcamy kolejnych miejscowych przedsiębiorców do przystąpienia do programu.

Szczegóły i dodatkowe informacje znajdą Państwo w Centrum Obsługi Inwestora (ul. Strażacka 8) lub pod numerem telefonu 81 475 51 11.  

Urząd Miejski w Opolu Lubelskim