Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Projekt dla firm MSP z branży meblowej

środa, Czerwiec 13, 2018

Design - to dobre dla MŚP

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej i Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur serdecznie zapraszają na spotkanie dotyczące możliwości udziału w projekcie. Odbędzie się ono w dniu 15 czerwca 2018 r. w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38h, 20-618 Lublin , Budynek – spichlerz w godz. 10:00 - 13:00.

Rusza ogólnopolski projekt ” Design to dobre dla MSP” – czyli podnoszenie konkurencyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z branży meblarskiej poprzez animowanie współpracy z projektantami, usługi doradcze, zaprojektowanie oraz aktywną promocję rozwiązań wzorniczych". Jego celem jest rozwój polskich firm meblarskich, a tym samym zwiększenie ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych poprzez dobre wzornictwo.

Przedsięwzięcie skierowane jest do sektora mikro, małych i średnich producentów mebli, którzy jeszcze nie współpracowali z profesjonalnymi projektantami. W projekcie może wziąć udział maksymalnie 10 firm z branży meblarskiej. 

Podczas piątkowego spotkania wypowiedzą się projektanci, eksperci od zarządzania designem w firmie, projektowania marki na temat budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wzornictwo.

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój wdrażanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Stowarzyszenie Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur jest jedną z 4 organizacji w kraju, której w wyniku konkursu powierzono realizację „ Grantu na design”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich producentów mebli, którzy widzą w designie innowacyjny potencjał do dalszego rozwoju. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod linkami

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 14.06.2018 r.

Prosimy o pobranie, wypełnienie oraz odesłanie formularza rejestracyjnego na adres: citt@pollub.pl.