Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Social media i marketing internetowy jako narzędzie promocji na rynkach europejskich

wtorek, Marzec 14, 2017

 

W poniedziałek 13 marca ośrodki Enterprise Europe Network przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju oraz przy Lubelskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej zorganizowały kolejne szkolenie z cyklu Lubelskie Dni Małych i Średnich Przedsiębiorstw, pt. Social media i marketing internetowy jako narzędzie promocji na rynkach europejskich.

Celem szkolenia było wyposażenie uczestników w zbiór narzędzi marketingowych, które przydadzą się w marketingu projektów, produktów i usług na rynkach międzynarodowych. Przedstawione zostały najlepsze praktyki i najskuteczniejsze techniki wykorzystywane w nowoczesnym marketingu. Uczestniczy próbowali postawić się w roli klienta i odpowiedzieć na pytania, m.in.:

  • Jaki masz sposób żeby klienci nie odchodzili od Twojej firmy?
  • W jaki sposób podtrzymujesz relacje ze swoimi klientami?
  • Jakie rezultaty przynosi działalność internetowa i jakich narzędzi używasz do monitorowania wskaźników?

 

 

Ponadto uczestnicy dowiedzieli się więcej o tym jak tworzyć skuteczne newslettery, jak budować bazę subskrybentów i dlaczego warto testować nowe rozwiązania zanim wdroży się je w firmie. Ważnym elementem był również przegląd nowoczesnych narzędzi marketingowych, czyli Growth hacking, Omnichannel, Real Time Marketing, Marketing Automation. Prowadzący rozłożył wszystkie zagadnienia na części pierwsze i na przykładach wskazał, które z narzędzi warto zastosować w firmach o konkretnym profilu.

Szkolenie miało formę konwersatorium, elementy wykładowe były poprzeplatane ćwiczeniami, oraz warsztatami. Uczestnicy mogli sprawdzić na żywo przedstawiane narzędzia w trakcie zajęć aby następnie wykorzystać je w praktyce.

 

 

--

Trener Michał Korba - Growth Manager w UserEngage.io narzędziu do automatyzacji marketingu, Chief Everything Officer i CO-Founder w iWisher.pl aplikacji dzięki której Twoi znajomi spełnią Twoje marzenia. Wcześniej przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art. Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu. Praktyk emarketingu. Trener w StartupAcademy, wykładowca na kierunku Growth Hacking na krakowskim AGH, organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjątkowego projektu MediaLab Lublin Battle, niedoszły bloger, amator Yerba Mate, koszykówki oraz teoretyk-gawędziarz w obszarze sztuki barmańskiej oraz wielu zjawisk z obszaru styku technologii, ludzi i internetu.

 

Jeśli interesujesz się inną tematyką to w  najbliższym czasie planowane są jeszcze dwa szkolenia:

  1. Zmiany w podatkach w 2017 r. z uwzględnieniem zmian dotyczących zwalczania wyłudzeń w transakcjach międzynarodowych
  2. Własność intelektualna szansą na innowacyjny rozwój europejskich przedsiębiorstw

 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W każdym ze szkoleń udział może wziąć maksymalnie dwóch pracowników z jednej firmy. O zakwalifikowaniu się, każdą osoba zostanie poinformowana  mailowo na adres podany w zgłoszeniu.

 

Więcej szczegółów na stronach www.lfr.lublin.pl i www.lctt.pollub.pl

Lubelska Fundacja Rozwoju: 81 528 53 11/ 81 528 53 12  
Politechnika Lubelska: 81 538 42 70  

 

zarejestruj_sie.png

 

 

Galeria: