Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Spotkania handlowe z tajwańskimi przedsiębiorcami

piątek, Sierpień 18, 2017

Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 14 tajwańskich przedsiębiorców, którzy poszukują w Polsce partnerów biznesowych.

 

Spotkania odbędą się w poniedziałek 18 września 2017 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie (sala konferencyjna Carmen + Don Giovanni) mieszącego się przy ul. Emilii Plater 49. Na godzinę 9:30 planowana jest ceremonia otarcia, natomiast w godzinach 10-18 będą odbywać się spotkania handlowe.

 

 

Jakie branże mają szansę na nawiązanie współpracy?

Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów wymagających specjalistycznego know-how. Przyjeżdżające do Polski firmy reprezentują następujące branże:

  • maszyny
  • drobne elementy metalowe
  • produkty ICT
  • części samochodowe
  • komponenty elektroniczne

Pełna lista firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami jest dostępna w języku polskim i angielskim.

 

W jaki sposób wziąć udział w spotkaniach?

Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

Na spotkania mogą się Państwo rejestrować:

  • Mailowo - przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw. Formularz zgłoszeniowy mogą Państwo pobrać pod linkiem. 
  • Telefonicznie – kontaktując się z biurem TAITRA w Polsce: Taiwan Trade Center Warsaw, tel. +48 22 370 52 10, osoba kontaktowa: Paweł Kotański, pawel@ttcw.it.pl, tel. +48 22 370 52 13
  • Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie.

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

Uprzejmie prosimy o rejestrację do 8 września. Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

 

Organizatorzy:

   

   New Taipei City Government

   

     

      Taiwan External Trade Development Council