Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Spotlight Hotel Investment Poland & CEE

czwartek, Czerwiec 2, 2016

W imieniu organizatora firmy Bluevine Consulting oraz Województwa Lubelskiego – partnera wydarzenia, zapraszamy na III edycję międzynarodowej konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. Odbędzie się ona w dniach 13-14 czerwca 2016 roku w hotelu InterContinental w Warszawie.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, tak również w tym roku podczas Spotlight Hotel Investment Poland & CEE deweloperzy, inwestorzy, sieci hotelowe, instytucje finansujące, a także dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa będą mieli okazję do dialogu i wymiany doświadczeń. Znakomite nazwiska prelegentów, miła atmosfera, szerokie możliwości networkingu i nawiązania relacji biznesowych oraz merytoryka na wysokim poziomie sprawiają, że konferencja na stałe wpisała się w kalendarz europejskiego rynku hospitality.

13 czerwca o godz. 18.00 konferencję uświetni koktajl współorganizowany przez Winestone. W tym roku organizatorzy zapraszają Państwa na wieczór w ogrodzie hotelu Mercure z włoską kuchnią, open barem, kulinarnym show na żywo oraz muzyką.

Mamy przyjemność przekazać na Państwa ręce bilety VIP, uprawniające do bezpłatnego udziału 2 osób w dwóch dniach konferencji oraz koktajlu. Aby z nich skorzystać prosimy o rejestrację na stronie internetowej do 6 czerwca i zaznaczenie pola „Posiadam bilet VIP” ( prosimy wówczas nie wypełniać formularza z danymi do faktury).

Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o konferencji na stronie.

Szczegóły można uzyskać również pod adresami mailowymi organizatorów: emilia.kunikowska@bluevine.pl  lub jarek.loboda@bluevine.pl