Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

"Szanse dla polskich przedsiębiorstw w niemieckim regionie stołecznym – Europejskie Dwumiasto Frankfurt nad Odrą/Słubice" - zaproszenie do udziału w Webinarium - 15.09.2020 r.

wtorek, Sierpień 25, 2020

Centrum Inwestorów Wschodniej Brandenburgii (ICOB) we współpracy z DWK (Polsko Niemieckim Kołem Gospodarczym w Poznaniu) oraz Kancelarią VON ZANTHIER & SCHULZ mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym webinarze pt. „Szanse dla polskich przedsiębiorstw w niemieckim regionie stołecznym – Europejskie Dwumiasto Frankfurt nad Odrą/Słubice”.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich Państwa zainteresowanych ekspansją na rynek niemiecki i pragnących bliżej poznać możliwości rozpoczęcia działalności gospodarczej w Niemczech oraz atrakcyjne perspektywy dla rozwoju biznesu w polsko-niemieckim regionie przygranicznym.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo między innymi o:

  • Charakterystyce regionu stołecznego Berlin-Brandenburgia i szansach rozwoju biznesu
  • Strategicznej lokalizacji Frankfurtu nad Odrą w Europie jako hub logistyczny
  • Aspektach prawnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej w Niemczech
  • Dofinansowaniu oraz programach wsparcia dla przedsiębiorstw w regionie Wschodniej Brandenburgii

agenda.png

Webinar odbędzie się w dniu 15.09.2020 r. o godzinie 11:00 i zostanie poprowadzony w języku polskim. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 11.09.2020 r. na adres adamus@icob.de, podając imię, nazwisko, adres e-mail do kontaktu oraz (jeśli dotyczy) nazwę firmy i profil działalności. Po uzyskaniu zgłoszenia otrzymają Państwo bezpośredni link dostępu do udziału w webinarium.