Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Szczyt SelectUSA 20-22 czerwca, Waszyngton

poniedziałek, Maj 14, 2018

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w misji  do Stanów Zjednoczonych organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w dniach 20-22 czerwca 2018 r. Głównym celem misji jest zapewnienie udziału Państwa firmy w konferencji Select USA w Waszyngtonie. Dodatkowo Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Waszyngtonie będzie wspierało każdą z firm starając się dostosować indywidualny kalendarz spotkań z największą korzyścią dla państwa działalności. 

 

Co w programie?

 

- 20 czerwca – ten dzień tradycyjnie przeznaczony jest dla firm, które dopiero „uczą się” rynku – w tym dniu odbywają się warsztaty/ panele dyskusyjne na temat warunków prowadzenia biznesu w USA;

- 21 – 22 czerwca – główny dzień otwierający Szczyt (21 czerwca) prawdopodobnie przez Sekretarza Handlu USA, szczegóły

 

Każdego dnia Szczytu odbywają się warsztaty i panele dyskusyjne (od rana do późnego popołudnia/ wieczora), które poruszają różne aspekty działalności prowadzenia biznesu w USA. Dodatkowo, częścią Szczytu są targi, na których niemal każdy z 50 stanów ma swoje stoisko, gdzie przedstawiciele poszczególnych stanów i lokalnych organizacji wspierających biznes, przedstawiają oferty dla zagranicznych przedsiębiorców. Przy okazji Szczytu wiele z tych stanów organizuje wydarzenia networkingowe.

 

Co istotne, po dokonaniu i zatwierdzeniu rejestracji, każdy z uczestników ma dostęp do platformy, za pośrednictwem której może umówić się na indywidulane spotkania z innymi uczestnikami konferencji. Szczyt nie ma profilu branżowego, co oznacza, że dedykowany jest firmom z każdej branży, każdej wielkości oraz na różnym poziomie doświadczenia na rynku USA (zarówno dla firm, które dopiero wchodzą na rynek, jak i te, które już tutaj funkcjonują). W planie jest również zorganizowanie wydarzenia promocyjno-networkingowego w rezydencji Ambasadora, z udziałem przedstawicieli amerykańskich inwestorów, Departamentu Handlu oraz instytucji otoczenia biznesu.

 

Chcę wziąć udział!

 

Uprzejmie prosimy o rejestrację na stronie  oraz potwierdzenie udziału mailem⤵

Szczegółowych informacji udziela :

karolina.wawrzyniak@paih.gov.pl 

t.: +48 22 334 98 30

m. +48 600 400 843