Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi Anufood w Pekinie oraz Speciality Food Festival w Dubaju

czwartek, Październik 4, 2018

Zapraszamy na Targi Anufood w Pekinie oraz Speciality Food Festival w Dubaju 

 

Uprzejmie informujemy, że Województwo Lubelskie w ramach w ramach realizowanego projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” zaprezentuje ofertę regionalnych produktów na stoisku informacyjno  – promocyjnym branży spożywczej podczas dwóch wydarzeń:

  • na targach Anufood w Pekinie w dniach 21-23 listopada 2018 r. (więcej informacji o targach: http://www.anufoodchina.com/)

 

 

  • na targach Speciality Food Festival w Dubaju w dniach 30 października – 1 listopada 2018 r. (więcej informacji o targach: https://www.speciality.ae/)

 

 

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
  • Dystrybucja folderów reklamowych oraz próbek produktów nie wymagających specjalnych warunków przewozu, przy czym wysyłane będą tylko produkty, które mogą pomyślnie przejść odprawę celną, na stoiskach narodowych

 

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targach zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a następnie przesyłania materiałów na adres:

Danuta Sulowska

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin

tel. +48 81 537 16 14, e-mail: danuta.sulowska@lubelskie.pl

 

z dopiskiem „Targi Dubaj&Pekin, materiały informacyjne” do dnia 10 października. Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

Informujemy iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do ok. 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

 

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 15.10) na link: https://drive.google.com/drive/folders/10BZFOD7UKVV7-WFgNJQaTVtDSbEzAdR7?usp=sharing

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. W przypadku jakichkolwiek pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji.