Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi Baltic Beauty - 8-10 listopada Ryga, Łotwa

czwartek, Październik 3, 2019

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 8-10 listopada bieżącego roku Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła w  największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora kosmetycznego – „Baltic Beauty”.

Targi Baltic Beauty są niewątpliwie dobrą okazją do zaprezentowania się polskich podmiotów, które nie są na Łotwie silnie reprezentowane. W tym właśnie celu, podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 18 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (info-countery, uchwyty na katalogi, stół i krzesła etc.). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości służymy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne). W załączniku przesyłam zdjęcia budowanego polskiego stoiska (na inne targi w tej samej hali) podzielonego na trzy firmy.

Poniżej zestawienie oraz krótki opis imprezy.

http://www.bt1.lv/bb/eng/

 

Największa w krajach bałtyckich impreza (targi kosmetyczne, 8-10 listopada 2019r.,) – dwunasta edycja targów skupi setki producentów i dystrybutorów kosmetyków, stylistów, fryzjerów, designerów, wizażystów. Na wszelki wypadek dołączam także dane kontaktowe do menadżera tragów:

Kristīne Čerņavska

“Baltic Beauty” Project Manager

+371 67065025

+371 29416645

kristine.cernavska@bt1.lv

 

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 10 października br. na adres: krystyna.barkowska@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu Państwa działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi. Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.

Galeria: