Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi branży budowlanej w Norwegii – Bygg Reis Deg 2019 r.

poniedziałek, Sierpień 5, 2019

Zapraszamy Państwa do udziału w największych targach branży budowlanej w Norwegii – Bygg Reis Deg 2019 r.

Jest to kluczowe wydarzenie branżowe w Skandynawii przyciągające tysiące wystawców i gości. Targi te to również najlepsza okazja do bezpośrednich rozmów B2B z partnerami norweskimi.

W ramach działalności Biura Zagranicznego w Oslo i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przygotowane zostało dla Państwa:

 

  • Seminarium branżowe dn. 15.10.2019 r: Bygg Reis Deg Kilka Rad na Start podczas którego będą Państwo mieć możliwość zgłębienia wiedzy o sektorze budowlanym w Norwegii w kontekście umów, prawa budowlanego, wymagań BHP, różnic kulturowych, ofert i zamówień publicznych, oraz różnic w podejściu do eksportu i usług w Norwegii. Seminarium ma na celu przybliżyć Państwu sektor budowlany w Norwegii jak i przygotować Państwa do spotkań i rozmów podczas targów Bygg Reis Deg 2019.

Seminarium uroczyście otworzy Pani Ambasador RP w Norwegii Iwona Woicka – Żuławska.

Seminarium przygotowaliśmy we współpracy z ekspertami ds. rynku norweskiego: Omega Accounting AS i Polish Connection i prelegentami Codex Avokat Oslo AS i Soluton AS.

Szczegółowe informacje wraz z Agendą wydarzenia znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Udział w Seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji mailowej na: martalena.madej@paih.gov.pl  oraz beata@polishconnection.no

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.września 2019 r.

 

  • Stoisko Polski na targach Bygg Reis Deg od 16.10-19.10.2019 r. w ramach projektu BRAND Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.  z którego mogą Państwo skorzystać w następujące sposoby: 

- Strefa B2B - w ramach stoiska przewidziana jest organizacja strefy B2B gdzie przedsiębiorcy mogą odbywać wcześniej zaaranżowane spotkania z zagranicznymi kontrahentami.

- Promocja – mogą Państwo przekazać swoje materiały informacyjno-promocyjne w postaci katalogów, ulotek, filmów promocyjnych które będą dystrybuowane/wyświetlane na stoisku.

- Press briefing – w ramach udziału w ww. imprezie targowej przewidziana jest organizacja press briefingu na który zapraszamy nie tylko lokalnych dziennikarzy branżowych ale także polskie firmy.

 

Korzystanie ze stoiska Polski na targach jest bezpłatne.

Wejściówka na targi jest bezpłatna po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie organizatora. – informacje i linki poniżej.

 

W przypadku pytań odnośnie korzystania ze strefy stoiska narodowego, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Panem Wojciechem Chatysem z Departamentu Promocji Gospodarczej w PAIH S.A. oraz o wypełnienie i odesłanie do Pana Wojciecha załączonego formularza:

e-mail: wojciech.chatys@paih.gov.pl

tel.: +48 22 334 98 78

kom.: +48 661 434 772

Link do strony targów- informacje po angielsku: http://www.byggreisdeg.no/en/

Lista wystawców: http://www.byggreisdeg.no/utstillerliste/

Link do bezpłatnej rejestracji – wejściówka na targi do pobrania: http://www.byggreisdeg.no/en/registration-for-free-tickets-to-bygg-reis-deg-16-19-oktober-2019/

Materiały do pobrania: 

formularz_stoisko_polski_targi_bygg_reis_deg_2019_firma_nazwa.docx;

zaproszenie_seminarium_bygg_reis_deg_oslo_15.10.2019.pdf