Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi branży metalowej – MIDEST w Paryżu

piątek, Październik 6, 2017

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 27 – 30 marca 2018 r. odbędą  sie jedne z najważniejszych na świecie targów branży metalowej – MIDEST w Paryżu. 

 

 

Targi MIDEST to największe targi poświęcone kooperacji przemysłowej. Każdego roku ponad 40 tysięcy zwiedzających z ok. 80 krajów reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu przyjeżdża na MIDEST, w celu znalezienie przyszłych podwykonawców oraz spotkać się z aktualnymi partnerami biznesowymi. Targom towarzyszą liczne imprezy dodatkowe: konferencje oraz seminaria.

 

 

Udział w targach NORTEC to doskonała okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi

 

 

 

 

Powierzchnia wystawiennicza w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski Wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym. Powierzchnia ta zostanie podzielona na pięć części, do dyspozycji każdego z województw tworzących DPW. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość€skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów MIDEST. Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania, a także rozłożenia i złożenia ekspozycji, pozostają w gestii uczestników.

 

Więcej szczegółów na temat targów znajduje się tutaj

 

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesyłać do 27 października br. na adres info@eastpoland.eu.

 

 

>>> Pobierz kartę zgłoszeniową <<<

 

 

Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela: 

Michał Szczepura, przedstawiciel województwa podlaskiego w Brukseli,

michal.szczepura@wrotapodlasia.pl;  tel.: +32 2 738 02 22