Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi branży metalowej - NORTEC w Hamburgu

czwartek, Październik 5, 2017

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 23 – 26 stycznia 2018 r. odbędą  sie jedne z najważniejszych na świecie targów branży metalowej - NORTEC w Hamburgu. Targi NORTEC już od blisko trzydziestu lat są jedną z najważniejszych w północnej Europie imprez wystawienniczych w zakresie technologii produkcji dla różnych sektorów przemysłu.

 

 

Udział w targach NORTEC to doskonała okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi

Zakres tematyczny targów odzwierciedla poszczególne etapy produkcji przemysłowej, począwszy od wykonania prototypu po gotowy produkt końcowy. Udział w targach NORTEC to doskonała okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi z północnych Niemiec i Europy oraz poznania ich oczekiwań w dziedzinach technologii produkcyjnych i budowy maszyn. W ostatniej edycji targów, która odbyła sie w 2016 roku(targi obywają sie w cyklu dwuletnim) swoja ofertę zaprezentowało blisko 450 wystawców z 16 krajów (w tym z Polski), a targi odwiedziło 12.000 zwiedzających -  specjalistów z branży.

 

Powierzchnia wystawiennicza w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej

Dom Polski Wschodniej w Brukseli na potrzeby udziału w targach firm z Polski Wschodniej planuje zabezpieczyć wspólną powierzchnię wystawienniczą w formie wspólnego stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym. Powierzchnia ta zostanie podzielona na pięć części, do dyspozycji każdego z województw tworzących DPW. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość€skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów NORTEC. Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania, a także rozłożenia i złożenia ekspozycji, pozostają w gestii uczestników.

Więcej szczegółów na temat targów tutaj

 

>>> Pobierz kartę zgłoszeniową <<<

 

 

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesyłać do 27 października br. na adres info@eastpoland.eu. 

 

Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela: 

Michał Szczepura,

przedstawiciel województwa podlaskiego w Brukseli,

michal.szczepura@wrotapodlasia.pl; tel.: +32 2 738 02 22.