Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi BuildNZ/Designex w Auckland - branża budowlana

wtorek, Kwiecień 30, 2019

Stoisko informacyjno-promocyjne na targach BuildNZ/Designex w Auckland dedykowanych branży budowlanej

 

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie informujemy, że w dniach 23 - 25 czerwca 2019 r.  Ambasada RP w Wellington (Nowa Zelandia) organizuje stoisko Informacyjno-promocyjne na prestiżowych targach BuildNZ/Designex w Auckland dedykowanych branży budowlanej.

Dokładna informacja na stronie organizatora: https://www.buildnz.com/

Zachęcamy wszystkie polskie firmy z branży do udziału w targach i prezentacji swoich materiałów promocyjnych (katalogów, prezentacji multimedialnych itp.). Stoisko będzie udostępnione przedstawicielom polskich firm do prowadzenia rozmów biznesowych. Istnieje możliwość osobistego uczestnictwa w tym wydarzeniu (na własny koszt).

Jeżeli polscy przedsiębiorcy nie przewidują osobistego uczestnictwa na targach, istnieje możliwość przekazania do Ambasady materiałów promocyjnych w celu ich dalszej dystrybucji na ww. imprezie wystawienniczej.  

W celu zgłoszenia uczestnictwa w wydarzeniu, uzyskania dodatkowych informacji lub przekazania materiałów promocyjnych, uprzejmie  prosimy o bezpośredni kontakt z przedstawicielami Ambasady:

Anna Gołębicka-Buchanan, anna.golebicka@msz.gov.pl; tel. (0064) 44997844.