Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi Fruit Attraction 2019 (Madryd, Hiszpania)

czwartek, Październik 10, 2019

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 22-24 października bieżącego roku Województwo Lubelskie będzie uczestniczyło w największej Hiszpańskiej imprezie wystawienniczej sektora rolno-spożywczego – „Fruit Attraction” . Zapraszamy wszystkich chętnych przedsiębiorców do skorzystania z możliwości promocji swoich produktów na polskim stoisku narodowym podczas Międzynarodowych Targów Owoców w Madrycie.

 

Podstawowe informacje o Międzynarodowych Targach Owoców w Madrycie.

Targi „Fruit Attraction” to  miejsce spotkań dla wszystkich członków społeczności zajmującej się produkcją oraz handlem owocami i warzywami. W tym roku zgromadzi 1800 wystawców i 90 000 przedsiębiorców ze 130 krajów.

Wystawa Fruit Attraction w 2018 roku znacznie przekroczyła wszelkie oczekiwania organizatorów i uczestników, przyciągając ponad 81 tyś. profesjonalistów ze 122 krajów. Jest to wynik o 19% większy niż w roku poprzednim. Powierzchnia targów wynosiła 51 400 m2,16 tyś. firm pochodziło z 40 krajów z całego świata.

Udział w targach „Fruit Attraction”

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni targowo-wystawienniczej wyposażonej w niezbędne elementy takie jak lada, uchwyty na katalogi, stół i krzesła. Dojazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 16 października br. na adres: marceli.poterucha@lubelskie.pl wraz z krótką informacją o profilu Państwa działalności. Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń.