Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi INDEX DUBAI (ZEA) 2019

piątek, Sierpień 23, 2019

Już 17 września 2019 r odbędą się Targi INDEX DUBAI 2019, które są świetną okazją dla wszystkich przedsiębiorców działających w branży mebli oraz wystroju wnętrz.  

 

Uprzejmie informujemy,  że w dniach 17-19 września 2019 r odbędą się Targi INDEX DUBAI 2019.

To będzie kolejna edycja targów INDEX, uznawanych za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej, które łączy ponad 50 000 architektów, projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych i specjalistów ds. zaopatrzenia z dostawcami mebli i wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia odwiedzający targi będą mieli okazję poznać nowe marki oraz najnowsze trendy.

 

INDEX będzie częścią Middle East Design and Hospitality Week, który będzie największym i najważniejszym świętem wszystkich aspektów skupionych wokół Design i Hospitality. Podczas siedmiu wydarzeń organizowanych w trakcie trzech dni zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i hotelarstwie.

 

Podczas tych prestiżowych targów Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A zorganizuje dwa polskie stoiska dedykowane promocji polskiego sektora meblarskiego.

W hali 1 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zorganizuje polskie stoisko narodowe w ramach realizacji programu promocji branży meblarskiej w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, które ma na celu promocję polskiego sektora meblarskiego wśród zagranicznych przedsiębiorców. Polskie stoisko to swoista przestrzeń networkingowa dedykowana polskim wystawcom oraz przedsiębiorcom, którzy nie mają na IMM własnych stoisk, ale potrzebują miejsca, w którym mogą spotkać się z kontrahentem czy innym partnerem biznesowym. Polskim firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów reklamowych czy wyświetlanie filmów promocyjnych.

Dodatkowo na polskim stoisku 18 września o godz. 12:30 zorganizowana zostanie konferencja prasowa. Ekspert Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu meblarskiego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu meblarskiego, powiązanych produktach i usługach, czy uzyskać informacje o ofercie naszych zagranicznych biur handlowych.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska (nr 1D48) podczas INDEX DUBAI 2019!

 

Więcej informacji o programie dostępnych jest na: https://furniture.trade.gov.pl/pl

Galeria: