Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi INTARG 2016

środa, Marzec 30, 2016

9. edycja Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016 odbędzie się 14-15 czerwca 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

INTARG jest narzędziem prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług o zaawansowanym poziomie gotowości technicznej, jak również innowacji już wdrożonych.

Celem wydarzenia jest pobudzenie procesu modernizacji gospodarki, stworzenie platformy do współpracy przedstawicieli świata nauki, przemysłu, gospodarki oraz biznesu, a także realizacja wdrożeń i komercjalizacji projektów innowacyjnych oraz naukowo-badawczych.

Impreza została objęta honorowym patronatem m.in. przez Urząd Patentowy RP, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Radę Główną Instytutów Badawczych oraz Naczelną Organizację Techniczną NOT.

Głównym partnerem strategicznym wydarzenia jest Regionalna Izba Gospodarcza z Katowic.

Mając na uwadze dużą liczbę projektów innowacyjnych realizowanych przez lubelskie przedsiębiorstwa, Województwo Lubelskie zarezerwowało 40 m2 powierzchni wystawienniczej do dyspozycji przedsiębiorców prezentujących swoje innowacyjne produkty i rozwiązania. Każdy z uczestników ma możliwość zaprezentowania własnych projektów/produktów/technologii na wspólnym stoisku

W trakcie wydarzenia odbędzie się także konkurs INTARG 2016, gdzie można zgłosić swój produkt/technologię/usługę. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w konkursie znajdują się na stronie.

Program targów

Strona targów

Relacja z poprzedniej edycji Targów INTARG: YouTube.