Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Targi Spożywcze TAVOLA 2020, 15-17 marca 2020 r., Kortrijk (Belgia)

środa, Listopad 13, 2019

Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

Dom Polski Wschodniej w Brukseli, będący wspólnym przedstawicielstwem pięciu województw, weźmie udział w wydarzeniu. W tym celu została zakupiona powierzchnia wystawiennicza w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej, którzy jednocześnie będą mogli skorzystać z programu oferowanego uczestnikom targów. W gestii uczestników pozostają koszty dojazdu, dostawy i odbioru produktów z Targów, a także wyżywienia i zakwaterowania.

Zapraszamy firmy zainteresowane udziałem w targach do przesyłania zgłoszeń, które należy wysłać do dnia 13 grudnia 2019r. do godziny 15:00 do sekretariatu Domu Polski Wschodniej na adres info@eastpoland.eu.

Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Małgorzata Wasilenko – dyrektor Biura Regionalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, e-mail: malgorzata.wasilenko@warmia.mazury.pl, telefon +32 2 738 02 26.

tavola_2020r._formularz.doc