Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

VII europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

czwartek, Lipiec 27, 2017

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wespół z Województwem Lubelskim jako Organizacją Wspierającą mają zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw Katowice 18-20 października 2017 r.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Katowicach w dniach 18-20 października pod hasłem: "Uwolnić biznes!".

Cel wydarzenia to zwrócenie uwagi na małą i średnią przedsiębiorczość, która stanowi motor napędowy polskiej gospodarki. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

W programie przewidziano między innymi:

  • sesje panelowe: innowacyjność w zarządzaniu, prawo i podatki, rynek pracy i edukacja, finansowanie MŚP, marketing, firmy rodzinne, czas wolny, samorządy, automotive, współpraca międzynarodowa,
  • warsztaty: prawo i podatki, rynek pracy i edukacja, finansowanie MŚP, marketing, firmy rodzinne, współpraca międzynarodowa,
  • akademię marketingu i sprzedaży,
  • okrągły stół / debatę ekspercką,
  • Business Mixer,
  • panel dyskusyjny o start-upach,
  • Targi Usług i Produktów dla Małych i średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO.

Ostateczny kształt Kongresu zostanie ustalony po konsultacjach z przedstawicielami świata nauki, biznesu i samorządu. Zainteresowani realnym wpływem na kształt wydarzenia mogą przesyłać swoje sugestie, uwagi i propozycje na adres mailowy: program@rig.katowice.pl. Program jest stale aktualizowany i dostępny na stronie: ekmsp.eu/pl/program/program-kongresu.

Udział w kongresie jest bezpłatny. Zgłoszenia ruszają od 1 września 2017 r. Miejscem wydarzenia jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: www.ekmsp.eu.

Serdecznie zapraszamy!