Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Wizyta z komponentem gospodarczym w stanie Nevada

wtorek, luty 7, 2017

 

W dniach 14-17 marca br. planowana jest wizyta z komponentem gospodarczym w stanie Nevada (Las Vegas, Reno, Carson City) organizowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych przy współpracy m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach, a także biurem Gubernatora i Polish-American Chamber of Commerce of Nevada.

 

 

Będzie to doskonała okazja do spotkań z administracją stanową oraz kluczowymi lokalnymi spółkami w formatach B2B i B2G. Strona amerykańska jest zainteresowana przede wszystkim pogłębianiem współpracy o charakterze biznesowym i akademickim z polskimi partnerami w sektorach takich jak:

  • pojazdy autonomiczne,
  • drony,
  • technologie wodne,
  • energia odnawialna (słoneczna i geotermalna),
  • górnictwo,
  • ICT (w tym sektor gier). 

 

Lista załączników zawiera wstępną agendę wizyty oraz formularz aplikacyjny. 

 

Informacje logistyczne:

  • Propozycja połączenia lotniczego rekomendowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych znajdziecie na liście załączników. W przypadku wyboru ww. oferty we wszystkich sprawach związanych z logistyką oraz kwestiach organizacyjnych (faktury itp.) prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami LOT Travel. Ze względów logistycznych, osobom wybierającym inne połączenia nie możemy zagwarantować transferu na trasie z i na lotnisko w Reno i Las Vegas.
  • Przypominamy również, że aby przekroczyć granicę USA paszport musi posiadać ważną wizę amerykańską.
  • Propozycję zakwaterowania zarekomendowana przez stronę amerykańską znajdziecie na liście załączników. W przypadku wyboru ww. oferty, we wszystkich kwestiach organizacyjnych (faktury, late check-out, przedłużenie pobytu itp.) prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami wybranych hoteli. Ze względów logistycznych transport z i na spotkania będzie odbywał się do ww. hoteli.

 

Koordynacją wizyty, w MSZ zajmują się Daniel Piekarski (daniel.piekarski@msz.gov.pl, tel. 22 523 9748) oraz Agata Czyrsznic-Dobrowolska (agata.czyrsznic-dobrowolska@msz.gov.pl,  tel. 22 523 7182)

Potwierdzenia udziału w wizycie prosimy przesyłać na wyżej wskazane adresy e-mail do dnia 15.02 br.

 

Załączniki:

Formularz aplikacyjny

Wstępna agenda wizyty

Propozycja połączenia lotniczego

Propozycja zakwaterowania

Źródło: Ministerstwo Spraw Zagranicznych