Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

"Workshop on Japanese Business Culture”, 22 listopada

piątek, Listopad 16, 2018

Warsztaty poruszające tematykę japońskiej kultury prowadzenia biznesu „Workshop on Japanese Business Culture”

Wydarzenie odbędzie się 22 listopada 2018 w siedzibie Lubelskiej Fundacji Rozwoju, ul. Rynek 7, sala szkoleniowa “GALERIA”.

Tematyka warsztatów obejmuje zapoznanie przedsiębiorców z podstawami japońskiej kultury biznesowej, przedstawienie typowych japońskich zachowań i postaw opartych na ich kulturze oraz praktyczne wskazówki jak uniknąć nieporozumień podczas kontaktów biznesowych z Japończykami.

Warsztaty poprowadzi Reiko Yoneyama – japońska konsultantka specjalizująca się w biznesie pomiędzy Japonią a UE. Jej 10-letnie praktyczne doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów i prowadzenia negocjacji z japońskimi klientami w różnych branżach z pewnością będzie interesujące dla uczestników.Pracowała ona dla wielu firm w Japonii, USA, Niemczech, Francji i Holandii. Branże, w których się specjalizuje to finanse, handel, produkcja i IT. Podczas spotkania podzieli się swoim doświadczeniem z tworzenia pierwszego kontaktu, organizowania spotkań, prezentacji i negocjacji z klientami.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wypełnionego oraz własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego do 20 listopada br. na adres: een@lfr.lublin.pl. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na szkolenie LFR poinformuje mailowo. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. 

Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Organizatorami są Lubelska Fundacja Rozwoju oraz EU-Japan Centre for Industrial Cooperation.

AGENDA