Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Wsparcie udziału w targach Expo w Astanie - tylko do 13 lutego nabór wniosków

poniedziałek, Styczeń 30, 2017

 

Tylko do 13 lutego Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)  przyjmuje wnioski na dofinasowanie udziału w programie gospodarczym EXPO Astana 2017.

PARP oferuje małym i średnim przedsiębiorstwom do 300 tysięcy zł na promocję ich działalności podczas wystawy światowej Expo oraz towarzyszących jej targach branżowych w Kazachstanie. W ramach wsparcia przedsiębiorcy mogą m. in. uczestniczyć w targach branżowych, w misjach gospodarczych, zakupić powierzchnię wystawienniczą i wyposażyć stoisko, organizować wizyty studyjne, wyprodukować materiały informacyjno-promocyjne.


Wystawy EXPO to jedne z najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych na skalę międzynarodową. Astana EXPO 2017, której tematem przewodnim będzie „Energia przyszłości” potrwa od 10 czerwca do 10 września 2017. Przez cały rok w Kazachstanie będą odbywały się również imprezy towarzyszące, będącę okazją do promocji polskich marek produktowych. Na wsparcie MŚP w ramach konkursu Go to Brand PARP przeznaczy nawet 50 mln zł. Maksymalna wartość kosztów kwalifikowalnych projektu wynosi 300 tys. zł, przy dofinansowaniu na poziomie 50–85%.

 

Więcej informacji na stronie: www.expo.gov.pl

 

Ogłoszenie o konkursie: http://poir.parp.gov.pl/nabor-wnioskow/ogloszenie-o-konkursie-do-dzialania-3-3-poddzialanie-3-3-3-w-2016-r-2

 

Regulamin konkursu

 

Zmiana w Programie promocji o charakterze ogólnym dla przedsiębiorców w związku z udziałem Polski w Międzynarodowej Wystawie Expo w Astanie w 2017 r.

 

Źródła: PARP, expo.gov.pl