Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Zapraszamy na szkolenie pn. "Zatrudnienie cudzoziemca w kontekście pracy w Polsce i delegowania za granicę – szkolenie dla praktyków”

poniedziałek, Listopad 18, 2019

Zapraszamy na szkolenie pn. „Zatrudnienie cudzoziemca w kontekście pracy w Polsce i delegowania za granicę – szkolenie dla praktyków” – regulacje prawne i rozwiązania w praktyce". 

Termin: 2 grudnia 2019 r. (poniedziałek) 

Miejsce: Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 38H – budynek „Spichlerz”)

Więcej informacjiAGENDA


Szkolenie poprowadzi pan Łukasz Żak z firmy Żak Legal Support Office - prawnik, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z transgranicznym świadczeniem usług i delegowaniem pracowników, procedurach zatrudniania cudzoziemców, prawie pracy oraz kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw. Od ponad 15 lat wspiera polskie firmy w działaniach na rynkach takich krajów jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Dania, Holandia, Szwecja, Norwegia, Irlandia, Wielka Brytania, Estonia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Na co dzień w swojej pracy współpracuje z przedsiębiorcami, jednostkami administracji publicznej oraz organizacjami otoczenia biznesu z kraju i zagranicy.
 

Wymagana wcześniejsza rejestracjaKLIK

 

Galeria: