Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Zaproszenie dla polskich innowatorów do naboru na udział w Polskim Stoisku Narodowym na targach Hannover Messe 2020

wtorek, luty 18, 2020

Zapraszamy polskich innowatorów do naboru na udział w Polskim Stoisku Narodowym na targach Hannover Messe 2020. Hanowerskie targi to jedno z największych na świecie wydarzeń związanych z produkcją przemysłową. Udział w stoisku buduje rozpoznawalność marki i produktów, daje możliwość zdobywania kontraktów zagranicznych oraz sprzyja pozyskaniu inwestorów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. w Hanowerze w Niemczech.

Międzynawowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to wydarzenie, podczas którego odbywają się premiery innowacyjnych rozwiązań, technologii, usług i produktów dla przemysłu. Impreza przyciąga przedstawicieli branży przemysłowej z całego świata. W 2019 roku Hannover Messe odwiedziło 215 tys. osób, a liczba wystawców sięgnęła ponad 6 tys.

Motywem przewodnim Hannover Messe 2020 jest transformacja przemysłu "Industrial Transformation - how Change becomes Growth". Wydarzenie skoncentrowane będzie na trzech wiodących tematach. Są to:

✅indywidualizacja i elastyczność produkcji masowej, co wynika z ogromnej potrzeby zakupu przez konsumentów produktów "szytych na miarę".
✅digitalizacja - od Internet of Things, przez analizę danych, po sztuczną inteligencję.
✅dekarbonizacja i ochrona środowiska, czyli produkcja zrównoważona i neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, jako czynnik wzmacniający pozycję rynkową.

PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na stoisku oraz zapewnia dostęp do usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy. Polskie Stoisko Narodowe znajdzie się w prestiżowej lokalizacji - obok pawilonu Indonezji - tegorocznego kraju partnerskiego Hannover Messe 2020 (hala 21).

Warunki obecności firmy na Polskim Stoisku Narodowym znajdują w Regulaminie zamieszcoznym na stronie.
Skan wypełnionych i podpisanych dokumentów (wskazanych w załącznikach) prosimy przesyłać na adres: hm2020@paih.gov.pl do 25 lutego 2020 r.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na :

 https://www.paih.gov.pl/20200420/polskie_stoisko_narodowe_na_targach_hannover_messe