Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Zaproszenie do udziału w Targach „Riga Food” - 9-12 września 2020 r.

niedziela, Sierpień 30, 2020

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 9-12 września bieżącego roku Ambasada RP w Rydze będzie uczestniczyła w największej w regionie państw bałtyckich imprezie wystawienniczej sektora rolno-spożywczego – „Riga Food”.

 

Ambasada RP w Rydze będzie dysponowała stoiskiem wraz z wyposażeniem. Stoisko zostanie przekazane nieodpłatnie 3 firmom z Polski, które zechcą zaprezentować się w trakcie wszystkich dni poszczególnych targów, tak aby każda z nich dysponowała wygodną dla siebie powierzchnią. Poniżej znajda Państwo krótki opis imprezy: 

http://www.bt1.lv/rigafood/eng/

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ambasada RP w Rydze chętnie odpowie na wszelkie pytania, zgłoszenia prosimy kierować do Pana Mateusza Jakubiaka - mateusz.jakubiak@msz.gov.pl, tel. +371 670 31 532

http://www.ryga.msz.gov.pl

Jednocześnie informujemy, iż na tą chwilę osoby przyjeżdżające z Polski na Łotwę obowiązuje obowiązkowa 14-dniowa izolacja w związku ze wskaźnikiem zachorowalności w Polsce. Wskaźnik jest aktualizowany w każdy piątek. Organizatorzy targów wyszli jednak naprzeciw swoim wystawcom i zaaranżowali możliwość przyjazdu na Łotwę bez wymogu odbycia kwarantanny.