Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Zaproszenie na targi Taipei Cycle 2019

czwartek, Styczeń 31, 2019

Taipei Cycle 2019 stoi na czele branży rowerowej w erze Smart Riding

Taipei Cycle (27-30 marca 2019) to najważniejsza dla branży rowerowej, międzynarodowa wystawa w Azji. W zeszłym roku na targach wystawiało się 1,150 firm, które prezentowały swoje produkty na 3,250 stoiskach. Prawie 30% wystawców pochodziło z zagranicy, a 120 firm prezentowało się po raz pierwszy. Czterodniowe wydarzenie przyciągnęło 33,885 profesjonalnych kupujących, z których największa grupa pochodziła z Chin i Hongkongu, a następnie z Japonii, USA, Korei Południowej, Tajlandii, Filipin, Malezji, Niemiec, Singapuru i Wielkiej Brytanii.

 

Taipei Cycle 2019

 

W ciągu ostatnich dziesięcioleci Tajwan stał się jednym z głównych producentów rowerów i ich części na świecie. Dziś kraj ten jest drugim co do wielkości eksporterem rowerów, zaraz po Chinach. Produkowane tam jednoślady osiągnęły ponad 50% udział w rynku europejskim, a eksport komponentów i akcesoriów wzrósł w zeszłym roku o 4,1%. Tajwańscy producenci oferują wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach, co odzwierciedla globalną konkurencyjność tamtejszego przemysłu.

Tajwan nie jest jednak tylko ośrodkiem produkcyjnym, wyznacza także trendy dla całej branży rowerowej, m.in. w obszarze innowacyjnych rozwiązań i inteligentnych urządzeń, dzięki którym rowery stają się częścią Internetu Rzeczy. Sprzedaż e-rowerów jest ważnym czynnikiem wzrostu w branży, a ich rozwój szybko zmienia oblicze Tajwanu, o czym odwiedzający targi będą mieli okazję przekonać się w specjalnej hali "TAIPEI CYCLE +" poświęconej łączeniu rowerów, innowacji i technologii.

Targi Taipei Cycle są dla światowej branży rowerowej uznaną platformą zakupową zaawansowanych, kompletnych rowerów, części i akcesoriów, rowerów elektrycznych oraz odzieży sportowej. W 2019 roku, razem z odbywającymi się równolegle targami sportowymi TaiSPO (28-30 marca), Taipei Cycle stworzą jedyną w Azji platformę handlową do zakupów wszystkich produktów związanych ze sportem, od rowerów, poprzez sprzęt fitness, do sportów outdoorowych i wodnych aż po odzież sportową.

W tym roku organizator targów, Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA), przygotował szereg atrakcji dla odwiedzających, m.in.: Outdoor Demo, gdzie nabywcy i wystawcy będą mogli przetestować możliwości rowerów na różnych terenach; LEV Test-drive stwarzający możliwość przetestowania lekkich pojazdów elektrycznych; rozdanie nagród 2019 Taipei Cycle Design & Innovation Awards pokazujące trendy w branży rowerowej na nadchodzące lata; Międzynarodowe Forum Taipei Cycle z panelami dyskusyjnymi dotyczącymi gorących tematów branży rowerowej oraz pawilony tematyczne i narodowe.

Taiwan Trade Center Warsaw, przedstawicielstwo TAITRA w Polsce, pomaga w organizacji wyjazdu na targi, a każda osoba zarejestrowana przez biuro otrzyma wejściówkę z darmowym biletem na metro w Tajpej na czas trwania targów.

W razie zainteresowania wyjazdem prosimy o kontakt z opiekunem targów - Panią Sandrą Piotrowską, sandra@ttcw.it.pl, tel.: 22 370 52 14.

 

Pobierz ZAPROSZENIE

 

źródło: nadesłana informacja prasowa