Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)
Witamy w strefie eksportera, jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

Analizy

 

Zachęcamy do skorzystania z analiz, badań rynkowych, raportów branżowych, zakupionych przez WPHI ze środków projektu 6.2.1 POIG w latach 2010-2015.

 

Informujemy o możliwości otrzymania dostępu do analiz, badań rynkowych, raportów branżowych (w wersji elektronicznej), zakupionych przez poszczególne Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) ze środków projektu 6.2.1 POIG w latach 2010-2015, dotyczących wielu rynków na świecie i różnorakich sektorów, m.in. spożywczego, meblowego, budowlanego, tekstylnego, maszynowego, IT, medycznego, kosmetycznego, motoryzacyjnego i wielu innych.

Są to opracowania branżowe, opracowane zarówno na potrzeby przedsiębiorców współpracujących z Centami Obsługi Inwestorów i Eksporterów, jak i będące wynikiem analizy trendów i perspektyw rozwoju poszczególnych branż na danym rynku przez WPHI.

Zachęcamy do zapoznania się z tematyką dostępnych opracowań. Zestawienie dostępnych opracowań znajduje się w pliku do pobrania na dole strony.

Szczegółowych informacji, dotyczących udostępniania opracowań branżowych, udziela pracownik lubelskiego Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów p. Magda Osiak

Email: magda.osiak@lubelskie.pl

Tel: +81 537 16 15
 

W przypadku chęci pozyskania wybranych opracowań, należy wypełnić oświadczenie, dostępne w plikach do pobrania na dole strony. Skan wypełnionego oświadczenia należy przesłać mailowo na adres: magda.osiak@lubelskie.pl, zaś oryginał pocztą na poniższy adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Departament Gospodarki i Współpracy Zagranicznej

ul. Grottgera 4, 20 - 029 Lublin

pok. 352


Ww. zestawienie nie zawiera analiz, badań i raportów zakupionych przez WPHI z innych niż środki projektu 6.2.1 POIG, które często WPHI umieszczają na swoich stronach internetowych.  Dlatego zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania z Portalu Promocji Eksportu www.trade.gov.pl, skupiającego profile wszystkich WPHI i śledzenie na bieżąco informacji udostępnianych przez Wydziały, operujące na interesujących Państwa rynkach.
 

Załączniki do pobrania: