Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Cegielnia Hoffmanowska

Cegielnia Hoffmanowska - producent cegły ręcznie formowanej oraz płytek.
Cegielnia funkcjonuje od 1928 roku. Niewielka firma zmieniła się w działalność, która obsługuje dzisiaj setki klientów. Nasza produkcja cegieł przyczyniła się do realizacji wymagających projektów nowoczesnych, jak też renowacji zabytków. Pielęgnujemy tradycję własną i tych, dla których jest ona równie istotna jak dla nas.
Cegielnia Hoffmanowska proponuje klientom cegłę pełną, paloną, czerwoną ręcznie formowaną. Nasi pracownicy wykonują ją z ogromną precyzją przy wykorzystaniu sprawdzonych technik. Z naszych cegieł powstają murowane konstrukcje ścian nośnych, piwnic i fundamentów, elewacje ozdobne architektury wnętrz w Polsce i za granicą.
Cegielnia Hoffmanowska już od pierwszej połowy XX wieku troszczy się o piękno architektury polskich miast. Na przestrzeni lat nasza oferta przeszła ogromne zmiany, rozszerzyliśmy działalność, wzbogaciliśmy nasze zaplecze maszynowe o nowe urządzenia. Dzięki temu nasza cegła doceniana jest nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy.

Produkty i usługi: cegła ręcznie formowana, płytki elewacyjne ceglane, zaprawy, fugi, kleje, nanoimpregnaty
Dane do kontaktu: Cegielnia Hoffmanowska Osiniak i Wspólnicy sp.j. Spławy Pierwsze, ul. Ostrowiecka 54 23-200 Kraśnik tel: 818252871, 508076973 e-mail: info@hoffmanowska.pl, sprzedaż@hoffmanowska.pl
Branża: Budownictwo i architektura
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Kraśnik
Strona internetowa: http://www.hoffmanowska.pl
google