Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

First Class Food

First ClassFood.pl to koncept, który powstał z pasji do jedzenia i podróżowania. To efekt wytężonej pracy zespołu osób, które połączyła wspólna filozofia życia, pracy i odpoczynku. Czerpiemy ogromną radość z celebrowania chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi przy wspólnym stole. Smakowanie życia to nasz przepis na szczęście, którym chcielibyśmy się z Państwem podzielić. Odwiedziliśmy dziesiątki producentów w całej Europie, aby zaoferować unikalne produkty, których cechą charakterystyczną jest doskonałość, potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami jakości.

First Class Food posiada europejski certyfikat żywności ekologicznej i konsekwentnie dba o utrzymanie najwyższych standardów jakości, opierając się na prawdzie i rzetelności jako wartościach uniwersalnych i ponadczasowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kontrahentów, partnerów biznesowych, nowych możliwości biznesowych i firm zainteresowanych utworzeniem przedstawicielstwa na terenie Polski.

Produkty i usługi: Żywność i inne produkty ekologiczne i organiczne. Promocja i dystrybucja produktów ekologicznych. Pomoc w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
Dane do kontaktu: info@firstclassfood.pl +48 606 561 561 (godz.: 9-15 )
Branża: Handel hurtowy i detaliczny
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Lublin
Strona internetowa: http://www.firstclassfood.pl

Galeria: