Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Forner Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, która pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego, synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe.

Produkujemy płyty, fronty i blaty na wysoki połysk, głęboki mat oraz w różnych strukturach 3d. Rynkowi meblarskiemu oferujemy również supercienkie blaty oraz płyty specjalistyczne tj. płyty lekkie, płyty niezapalne oraz sklejki elastyczne. Za sprawą naszych komponentów dajemy możliwości aranżacji wnętrz, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

Pracujemy szybko, ale bardzo starannie; gwarantujemy wysoką jakość mimo niskiej ceny; używamy tylko najlepszych komponentów. To, oraz fakt, że korzystamy z najnowocześniejszych technologii, powoduje, że oferujemy najlepszy jakościowo produkt na polskim rynku.

Forner jest ukierunkowany na wprowadzenie na polski rynek wszelkich nowości branży meblarskiej w znaczeniu wzorniczym jak i technologicznym. Wyznaczamy nowe trendy na rynku materiałów meblarskich. Rozumiemy potrzeby odbiorców, a jako lider rynku czujemy odpowiedzialność za jakość produktów, którą oferujemy klientom. Dlatego każdego roku w naszej ofercie pojawiają się nowości i dlatego cały czas rozbudowujemy nasz innowacyjny park maszynowy.

Co nas charakteryzuje?
- Rozumiemy potrzeby odbiorców, ale mamy też ambicje, by uwrażliwiać ich, poszerzać ich horyzonty.
- Nowoczesność i unikalność oferowanych materiałów dla rynku meblarskiego. Forner to synonim innowacyjności i niebanalnej oferty jeśli chodzi o materiały meblarskie – płyty meblowe.
- Przełamujemy monotonię dając bardzo duży wybór dekorów nie tylko z rysunkiem drewna ale także imitujących struktury materiałowe, naturalne materiały itp.
- Proponujemy klientom wysokiej jakości produkt, który powstaje na najnowocześniejszych w kraju maszynach, bez żadnych kompromisowych rozwiązań.
- Pracujemy szybko, ale bardzo starannie; gwarantujemy wysoką jakość mimo niskiej ceny; używamy tylko najlepszych komponentów. To, oraz fakt, że korzystamy z najnowocześniejszych technologii, powoduje, że oferujemy najlepszy jakościowo produkt na polskim rynku.

Wybrane wyróżnienia:
- Diament Forbesa 2017 (6. miejsce w województwie lubelskim w kategorii "przychody od 5 do 50 mln zł")
- Nagroda za ekspozycję Viva Light w konkursie 'StandOUT. Meble Polska 2016 podczas Arena Design 2016 w Poznaniu

Produkty i usługi: - Forner to obecnie największy polski producent akrylowych płyt meblowych w wysokim połysku Fornerlux - produkujemy także: płyty na wysoki mat, fronty połyskowe, matowe, fronty na bazie płyty Cleaf; wykonujemy usługi cięcia i okleinowania - aplikujemy przemysłowo powierzchnie akrylowe / połyskowe oraz matowe na różnego rodzaju nośnikach (płytach MDF, wiórowych surowych oraz sklejkach itp.) - Forner jest oficjalnym dystrybutorem na rynek Polski włoskich płyt meblowych firmy CLEAF
Dane do kontaktu: Forner Sp. z o.o. ul. Turystyczna 134D, 20 - 258 Lublin +48 81 745 06 70 +48 81 740 40 95 email: forner@forner.pl
Branża: Handel hurtowy i detaliczny, Przemysł drzewny, papierniczy i meblarski, Usługi pozostałe
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: ul. Turystyczna 134D, 20 - 258 Lublin
Strona internetowa: http://www.forner.pl

Galeria: