Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Linguaton Spółka Jawna Janiszewska i Wspólnicy

LINGUATON - Jeśli ty wiesz po co, my wiemy jak

Uczymy już ponad 25 lata i mamy się czym pochwalić. Stawiamy sobie i Tobie wysoką poprzeczkę. Jesteśmy specjalistami, zajmujemy się tylko językiem angielskim, a nasi lektorzy to najlepsi z najlepszych. Dostosujemy naukę do Ciebie i, jeśli tylko pozwolisz, zarazimy Cię naszą pasją do angielskiego. Przekonamy Cię, że nauka języka może być prawdziwą przygodą.

Nauczymy Cię jak skutecznie komunikować się z ludźmi z całego świata. Po naszych kursach zdasz egzamin, zrobisz wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej, poradzisz sobie w pracy, zdobędziesz szanse na awans i poznasz mnóstwo nowych osób. Pomożemy Ci odkryć całkiem nowy świat.

Linguaton to przede wszystkim ludzie – ciekawi, aktywni i pełni energii. Nasza szkoła to tętniąca życiem społeczność. Organizujemy mnóstwo imprez, koncertów i spotkań z wyjątkowymi osobami. Uczymy się od siebie nawzajem i świetnie się przy tym bawimy.

Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na: www.linguaton.pl

LINGUATON MINI KIDS
Zadbaliśmy również o naukę angielskiego od najmłodszych lat. Prowadzimy zajęcia adaptacyjne i ogólnorozwojowe dla dzieci do lat trzech z udziałem rodziców.

Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez doświadczonych pedagogów w obecności rodziców, którzy mają możliwość obserwacji swoich pociech i ich zachowań w grupie.
Przemyślane materiały edukacyjne – muzyczne, plastyczne i ruchowe – pobudzają kreatywność dziecka, które w naturalny sposób szybko przyswaja treści dydaktyczne i angielski system foniczny.
Każde spotkanie opiera się na temacie przewodnim wzbogacanym regularnie o nowe elementy poznawcze.
Celem zajęć jest przede wszystkim wszechstronny, intelektualny, emocjonalny i fizyczny rozwój dziecka.
Zajęcia prowadzone są po angielsku i stale obrazowane mimiką i gestami nauczyciela a także atrakcyjnymi materiałami audio/wizualnymi, dzięki czemu dziecko poznaje nowy język jako kolejne inspirujące doświadczenie życiowe.

www.linguaton.pl/minikids

Produkty i usługi: Kursy języka angielskiego, kursy języka angielskiego dla dzieci od 1 roku życia
Dane do kontaktu: LINGUATON Spółka jawna Janiszewska i Wspólnicy ul. Paśnikowskiego 4a 20-707 Lublin Tel. 81 527 88 17 Tel. 81 534 08 99 Mail. kontakt@linguaton.pl
Branża: Nauka, edukacja i biotechnologia
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Lublin, Paśnikowskiego 4a
Strona internetowa: http://www.linguaton.pl

Galeria: