Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o.

Firma Vikking KTS z Białej Podlaskiej jest producentem kompozytowych drzwi wejściowych i okien PVC z innowacyjną opatentowaną strukturą drewnopodobną Real Wood.
Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów produkty osiągają ponadprzeciętne parametry użytkowe w zakresie bezpieczeństwa i energooszczędności. Firma jest pionierem na rynku stolarki otworowej w zakresie produkcji personalizowanych drzwi i okien. Produkty VIKKING wyróżniają się niepowtarzalnym designem - unikatową dekoracją drewnopodobną Real Wood zgłoszoną jako zastrzeżony wzór przemysłowy. Nieograniczone możliwości konfiguracji zdobień, kolorów i wyposażenia gwarantują dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.
Tym co wyróżnia i charakteryzuje firmę VIKKING jest jej innowacyjność i to nie tylko w zakresie konstrukcji produktów ale też w sposobie produkcji. Przedsiębiorstwo seryjnie produkuje drzwi i okna wyłącznie na indywidualne zamówienie. Specyfiką produkcji jest to, że niemal każda para drzwi czy okien jest inna.
Produkty Vikking dedykowane są dla wymagających inwestorów. Dział projektowania nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze zamówienia.
http://www.vikking.eu/

Produkty i usługi: Energooszczędne kompozytowe drzwi wejściowe i okna PVC z drewnopodobną dekoracją Real Wood
Dane do kontaktu: P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. Al. Solidarności 4 21-500 Biała Podlaska tel. +48 519-325-114 info@vikking.eu
Branża: Budownictwo i architektura
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Biała Podlaska
Strona internetowa: http://www.vikking.eu/

Galeria: