Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

STELLA PACK S.A.

Stella Pack S.A. to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci. W skład grupy wchodzą obok Stella Pack SA również Stella Pack Ukraina i Stella Pack Rumunia. Nasza historia to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów oraz budowania pozycji własnych marek na rynku. Nasze worki na śmieci możecie Państwo znaleźć w sklepach lokalnych oraz w większości sieci handlowych w Polsce i Europie. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, w tym: ISO 9001:2015, certyfikat BRC, EuCertPlast, a także liczne nagrody dla naszych produktów, szczególnie dla marki premium Stella. Naszą największą dumą jest 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce i na Ukrainie. Wszystkie produkowane przez nas worki na śmieci powstają z przetworzonych odpadów foliowych. Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami produkowania i wprowadzania na rynek worków na śmieci wykonanych z surowców pierwotnych (Virgin). Dysponujemy unikalną, opracowaną w naszej firmie technologią przetwarzania odpadów foliowych w regranulat, a następnie w pełnowartościowe worki na śmieci. Jest to przyjazna środowisku technologia, w skład której wchodzi najnowocześniejsza w naszej części Europy, wysokowydajna linia sortująca oraz opatentowany przez Stella Pack sposób wykorzystania ciepła, czyniący ten proces znacznie bardziej ekologicznym. Stella Pack każdego miesiąca przetwarza ponad 2000 ton odpadów foliowych, zamieniając je w worki na śmieci, które są w każdym aspekcie porównywalne do produktów wykonanych z surowców pierwotnych. Stella Pack S.A. produkuje pełnowartościowe worki na śmieci w 100% z surowców wtórnych! Od ponad 20 lat realizujemy w praktyce ideę gospodarki obiegu zamkniętego, przetwarzamy odpady foliowe, oczyszczamy z nich środowisko naturalne i zamieniamy je w produkt, zaprojektowany tak, by mógł być ponownie przetworzony. Rozpoczęty w 2013 roku proces inwestycyjny - budowa nowego zakładu regranulacji i produkcji worków na śmieci - prowadzi do osiągnięcia poziomu miesięcznej produkcji blisko 3000 ton. Nie zapominamy o tym skąd się wywodzimy i gdzie działamy. Wspieramy społeczność lokalną i jej inicjatywy, kluby sportowe, działalność kulturalną. Szczególną troską otaczamy najmłodszych i najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego regionu, czego efektem jest działająca już od 2012 roku Fundacja Stella im. Agaty Orłowskiej, która z sukcesami wspiera leczenie i rehabilituje dzieci z najcięższymi chorobami. Jesteśmy pewni, że najwyższa jakość naszych worków na śmieci znajdzie uznanie zarówno w Państwa oczach, jak również zostanie doceniona przez Państwa klientów.

Produkty i usługi: Garbage bags, kitchen foils, baking papers and roasting films, lunch and freeze bags, gloves, microfibre products, household clothes and sponges.
Dane do kontaktu: +48 81 852 67 00 +48 81 852 67 05 stella@stella.com.pl Ms. Magdalena Symbor Key Account Manager +48 81 852 67 60 Ms. Julia Bogusz Key Account Manager +48 81 852 67 53
Branża: Przemysł chemiczny, farmaceutyczny i kosmetyczny
Kraj: Polska
Miejscowość: ul. Krańcowa 67 21-100 Lubartów
Strona internetowa: http://www.stella.com.pl

Galeria: