Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

TEMA Sp. z o.o., sp. k.

Tema Sp. z o.o. jest bezpośrednim kontynuatorem wieloletniej tradycji w produkcji niezawodnych, docenianych przyczep ze Świdnika. Działamy na rynku od ponad 20 lat, jesteśmy jednym z wiodących producentów w Polsce.

W tym okresie wyprodukowaliśmy na rynek polski i rynki zagraniczne ponad 100 tysięcy przyczep. Doświadczenie pozwala nam zaoferować szeroką gamę produktów.

Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 150 typów przyczep, w wielu wariantach. Realizujemy również zamówienia indywidualne na życzenie naszych klientów. Nasze przyczepy samochodowe tworzymy z pasją używając najlepszych materiałów i podzespołów renomowanych producentów jak AL-KO, FRISTOM, KNOTT, SPP, WAŚ, WINTERHOFF, ASPOCK.

Jesteśmy stałym eksporterem przyczep samochodowych na rynki Europy Zachodniej. W związku z przyjęciem strategii ekspansywnego rozwoju naszej firmy, przyjmujemy koncepcję poszerzania aktualnie istniejącej sieci dystrybucji naszych wyrobów zagranicą oraz na rynku polskim.

Produkty i usługi: Przyczepy bagażowe Przyczepy podłodziowe Przyczepy towarowe Przyczepy budowlane Przyczepy specjalistyczne Przyczepy motocyklowe Przyczepy pod quady Lawety
Dane do kontaktu: tel.: +48 81 451 15 31/32 email: sprzedaz@tema.net.pl web: www.temared.com
Branża: Pozostałe branże
Kraj: Polska
Województwo: Lubelskie
Miejscowość: Świdnik
Strona internetowa: http://temared.com/