Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Konferencja Global Members’ Summit 4-6 września 2019 r.

wtorek, Maj 14, 2019

Brytyjska organizacja Emerging Europe nawiązała współpracę z Województwem Lubelskim

 

W ramach współpracy w dniach 4-6 września 2019 r. odbędzie się wyjątkowe, 3-dniowe wydarzenie, będące pierwszym szczytem organizacji członkowskich, zrzeszonych w ramach inicjatywy Alliance for Business Services, Innovation and Technology, jak również spotkaniem profesjonalistów z branży nowoczesnych usług dla biznesu,innowacji i technologii z całego świata.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele najważniejszych, międzynarodowych stowarzyszeń outsourcingowych, doradców ds. lokowania inwestycji, reprezentujących największe globalne firmy doradcze, analitycy gospodarczy, przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, politycy, media oraz przede wszystkim reprezentanci firm z branż BSS, SSC, ITO zainteresowanych rozwojem swojej działalności w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Jarosław Stawiarski, marszałek Województwa Lubelskiego

Konferencja Global Members’ Summit zajmuje istotne miejsce na mapie tegorocznych wydarzeń. Stanowi dużą szansę nawiązania nowych relacji biznesowych oraz zaprezentowania potencjału gospodarczego województwa lubelskiego. Jest to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, skupiające w jednym miejscu i czasie profesjonalistów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu z całego świata, zainteresowanych rozwojem i lokowaniem inwestycji w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Andrew Wrobel, Emerging Europe

Województwo Lubelskie oraz stolica województwa, czyli miasto Lublin to idealne miejsce do zorganizowania pierwszego, inaugurującego Alliance Global Summit. To jedna z najszybciej rozwijających się destynacji technologicznych i biznesowych, która znajduje się na wschodniej granicy Polski, w sąsiedztwie Ukrainy, czyli dwóch największych gospodarek regionu.​

 

Trzydniowa konferencja zostanie poświęcona tematyce szeroko rozumianych zasobów ludzkich. Pierwszy dzień skupi się na członkach Emerging Europe Alliance i jego trzech grupach członków: globalnych ekspertach, przedstwicielach firm i organizacji z regionu Europy Środkowo- i Południowo-Wchodniej oraz ministrach odpowiedzialnych za przedsiębiorczość, innowacje i technologie. Rosen Plevneliev, były prezydent Bułgarii i jednocześnie honorowy przewodniczący inicjatywny Emerging Europe Alliance, będzie przewodniczył rozmowom.

W trakcie drugiego dnia odbędą się inspirujące przemówienia, rozmowy, dyskusje panelowe związane z edukacją i tematami dotykającymi problemów przekwalifikowania, podnoszenia umiejętności, zatrzymywania talentów, budowania wizerunku pracodawcy, imigracji, emigracji, wpływu automatyzacji na zatrudnienie, sztucznej inteligencji oraz technologii związanych z przyszłym rynkiem pracy.

Trzeci dzień zostanie w całości poświęcony prezentacji potencjału Województwa Lubelskiego. W trakcie wydarzenia zostanie zaprezentowane bogactwo regionu Województwa Lubelskiego oraz dynamiczny rozwój technologii, innowacji i sektora usług biznesowych.

Aktualności i informacje o wydarzeniu będa publikowane na stronie internetowej Emerging Europe: https://emerging-europe.com/news/emerging-europe-selects-lublin-for-global-members-alliance-summit/