Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Opinie

Agnes Pawelkowska

Prezes Green Gate Consulting, LLC

Zespół Biznes Lubelskie to niezwykle dynamiczna grupa specjalistów, którzy z pasją, profesjonalizmem i merytoryczną precyzją realizują cele rozwoju regionu lubelskiego. 

Witold Orłowski

Profesor, główny ekonomista PwC

Województwo Lubelskie w szybkim tempie wdraża modelowe w skali Polski rozwiązania instytucjonalne, dzięki czemu dynamicznie zmienia i kształtuje rzeczywistość tej części kraju.

Tomasz Małecki

Prezes
Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A.

Prowadzone przez "Biznes Lubelskie" działania LPNT zacieśniły i rozszerzyły współpracę zarówno z Samorządem Województwa Lubelskiego, jak i przedsiębiorcami z regionu.

Marta Majewska

Z-ca Burmistrza Hrubieszowa

Biznes Lubelskie wspiera promocję naszych terenów inwestycyjnych. W ramach współpracy samorząd w pełni wykorzystujemożliwości, jakie stwarza Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Jakub Partyka

Industi Sp. z o.o.

 Inicjatywa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego daje możliwości rozwoju i edukacji przedsiębiorców, co w znaczącym stopniu wpływa na jakość i zasięg świadczonych usług dla eksporterów

Hanna Stypulkowska-Goutierre

Prezes Polskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Paryżu

Od wielu lat organizujemy wspólnie misje dla lubelskich firm. Dzięki temu zespołowi wiele lubelskich firm znajdzie partnerów do współpracy.

Krzysztof Kołtyś

Burmistrz Janowa Lubelskiego

Opracowano szczegółowy plan i schemat przebiegu informacji, wiemy co należy do naszych obowiązków.  Wiemy, że pracownicy Biznes Lubelskie zawsze gotowi są służyć nam pomocą i radą, jesteśmy w stałym kontakcie.

Aleksandra Rucz

Specjalista ds. Public Relations
Grupa Azoty ZA "Puławy"

Projekt  budzi  potencjał  gospodarczy Lubelszczyzny. Jesteśmy  przekonani, iż  dalsze wspólne  działania  przebiegać  będą  w  równie  pozytywnej  atmosferze.

Grzegorz Lubaś

Eres Medical

Zespół Biznes Lubelskie to grupa pełnych zaangażowania profesjonalistów wspierających rozwój biznesu na Lubelszczyźnie.

John Petkus

Konsul Honorowy RP w Las Vegas Dyrektor Polish American Chamber of Commerce of Nevada

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu podejmowanych działań oraz współpracy, z którą się spotkaliśmy ze strony Biznes Lubelskie.

Strony